Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Makss un Morics

Izdota jauna muzikāla audio grāmata

Laikraksts Latvietis Nr. 312, 2014. g. 5. jūnijā
Iveta Mielava -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

CD „Makss un Morics“ vāks.

Vilhelma Buša teju pirms 150 gadiem rakstītos nedarbus izstāstījis Gundars Āboliņš. Šoreiz tos dzirdēsim Bruno Saulīša tulkojumā.

Kas tad īsti jau pusotru gadsimtu saista cilvēkus Buša vienkāršajos nebēdību stāstos? Acīmredzot, tā ir trauslā drīkst-nedrīkst robeža, pie kuras katrs reiz nonākam. Un interese, kas notiks aiz nedrīkst dažkārt ir tik fascinējoša!

It kā arī pats Bušs šajā darbā esot mazliet atriebies pieaugušajiem par pārāk stingro audzināšanu, kādu saņēmis bērnībā. Tomēr darījis to rotaļīgi, bez aizvainojuma un dusmām. Tas redzams arī ļoti trāpīgi veidotajās sava darba varoņu ilustrācijās, ne velti Bušs tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu komiksu žanra pamatlicējiem. No autora zīmējumiem veidoti arī CD vāciņi, kuros attēlota cēloņu un seku likumsakarība.

Katram personāžam ir arī sava dungojamā dziesmiņa, tās komponējis, iedziedājis un ierakstījis Juris Kaukulis. Stāstījumu ierakstījis un visu kopā salicis Ungars Savickis.

Ieraksta veidotāji sadarbojušies ar picēriju Makss un Morics, tādēļ katrs CD īpašnieks, kuram garšo picas, saņems arī garšīgas atlaides.

Iveta Mielava
Izdevniecībā „Upe tuviem un tāliem“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com