Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Laimas dalībnieki izbauda rudeni Adelaides kalnos

Ekoloģiski tīro produktu kafejnīca un Botāniskie dārzi

Laikraksts Latvietis Nr. 313, 2014. g. 12. jūnijā
Margota Puķīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Elīna, Lilita un Paulīna. FOTO Margota Puķīte.

Izbraukuma dalībnieki. FOTO Margota Puķīte.

Reizi mēnesī dota iespēja Laimas klientiem aizbraukt pusdienās uz kādu krogu vai iestādi, kur pasniedz pusdienas. Maija mēnesis, rudens nāk uz beigām un šogad izskatās, ka ziema vispār ir aizmirsusi atnākt uz Adelaidi. Tāpēc izmantojām iespēju izbaudīt neparasti siltu un krāšņu rudeni pilnīgi, trešdien, 21. maijā apciemojot pazīstamo un populāru kafejnīcu Stirlingā, kur gatavo ēdienu no ekoloģiski tīriem produktiem.

Pilns autobusiņš, kā vienmēr, ar priecīgiem braucējiem. Kafejnīca ir ļoti pazīstama un iecienīta, un nebija pārsteigums, kad, autobusam piebraucot, skatos pa logu – pilns ar cilvēkiem, un vēl nav pulksten 12 – pusdienas laiks.

Tomēr laimējās atrast vietu pie vairākiem galdiem ārā zem kokiem, kuriem vēl lapas nebija nobiruši un vēl turējās, lai mēs tuvāk varētu izbaudīt un izpriecāties par to košumu. Ar brīvprātīgo palīdzību ēdienu karte izlasīta un katrs izvēlējās, ko sirds gribēja tanī brīdī. Izskatās, ka vairākums pasūtīja puravu un kartupeļu zupu ar rupjmaizi.

Neviens nebija steigā un tiešām izbaudīja to siltumu, draudzību un garšīgu ēdienu skaistā vidē. Pēc pusdienām daži aizgāja dziļāk kafejnīcā, jo tālāk iekšā redzami pilni plaukti piekrauti ar ekoloģiskiem produktiem. Izvēle plaša, un visvairāk viņu pašu ceptā graudu maize iekārdināja mūsu grupu.

Pirms dodamies mājās, jābrauc apskatīties Mount Lofty Botanical Gardens, kur vēl pilnīgāk būs iespēja izbaudīt skaistās rudens lapas. Uzmanīgi ar saviem iepirkumiem iekāpām autobusā, bet nav laika pat nosnausties, jo braucot uz katra stūra ainava mainās, un negribās nokavēt nevienu mirkli.

Reiz, kad bijām izkāpuši no autobusa botāniskā dārzā, ar grūtībām sadabūjām visus autobusā, jo neviens negribēja atstāt to skaisto rudens ainavu acu priekšā. Bijām aizmirsuši, cik skaisti Adelaides kalni jebkurā gadalaikā. Visi bija pateicīgi, ka dota iespēja piedzīvot tik bagātīgi skaistu rudens dienu. Atvadoties visiem atgādināja par nākamā mēneša braucienu, un tas tūlīt visus uzmundrina un garastāvoklis uzlabojās, jo atkal būs cits piedzīvojums pieejams. Šodien viens otrs bija paņēmis savu fotoaparātu, un tie arī tika lietoti. Tas nozīmē, ka nākamreiz fotogrāfijas tiks rādītas, un būs par ko lepoties. Žēl, ka ziema gaida ap stūri, un šāda skaista, silta diena paliks tikai atmiņā.

Margota Puķīte
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com