Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ Prezidija jūlija un augusta sēžu pārskati

Braucēji, grāmatas un statūti

Laikraksts Latvietis Nr. 105, 2010. g. 25. aug.
Linda Ozere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Līdzekļu vākšanas akcijas priekšdarbi turpinās. Ankešu informācija tiek pārbaudīta, un tās izsūtīs vicepriekšsēžiem līdz augusta beigām. Septembrī un oktobrī presē parādīsies raksti par šī gada ziedojumu mērķiem.

Šogad ir pieteikti un apstiprināti 7 kandidāti LAAJ atzinības rakstiem.

Priekšsēdis saņēma ziņu no LR Ārlietu ministrijas, ka jūlijā brauks Latvijas Televīzijas programmas Jauna nedēļa filmēšanas grupa. Konsuli un vicepriekšsēži Brisbanē, Sidnejā, Melburnā un Adelaidē uzņēmās šai grupai sagādāt naktsmājas un palīdzēt sarunāt intervijas. Priekšsēdis pateicās vicepriekšsēžiem un viņa palīgiem par veiksmīgu rīkošanu.

Kultūras daļas vadītāja un Mūzikas nozares vadītāja ziņo par Latvijas Trīs tenoru turnejas plāniem. Ir izstrādāts plāns, lai divu nedēļu laikā varētu norīkot pēc iespējas vairāk koncertu dažādās pilsētās.

Kultūras fonda priekšsēdis ziņo, ka ir pieņemts AL53. KD budžets.

Informāciju par PBLA Tava balss ir svarīga Latvijai projektu ir nosūtīta visiem priekšsēžiem, Daugavas vanagu Zemes valdei un Sidnejas Latviešu biedrībai. Priekšsēdis pateicās Adelaides, Kanberas un Sidnejas Latviešu biedrībām par ziedojumiem šim projektam.

Kasieris lūdz visiem rakstīt čekus uz Latvian Federation of Australia and New Zealand vārdu, nevis LAAJ, lai čeku iemaksāšana bankā nebūtu tik sarežģīta.

Projektu darba grupas

P. Strazds ziņo, ka nākamā gada martā vai aprīlī ir paredzēts vēl viens grāmatu sūtījums. Grāmatu sūtīšanas konta stāvoklis rāda, ka varētu sniegt līdzīgu atbalstu kā šogad.

I. Rone ziņo, ka no Melburnas varētu būt 4 vai 5 kandidāti 2011. gada Sveika Latvija braucienam. Kases kontā ir pietiekoši, lai nākamgad atbalstītu divus dalībniekus. Tā kā Melburnas Daugavas vanagu nodaļa ir agrākos gados atbalstījusi Sveika Latvija dalībniekus, un liekas visi nākošā gada braucēji būtu no Melburnas, priekšsēdis ir rakstījis nodaļas priekšniekam, lūdzot viņu arī meklēt atbalstu Melburnā.

LAAJ statūtu dokumenti, ar proponētām maiņām, ir sagatavoti latviešu un angļu valodās. Statūti latviešu valodā tika izsūtīti ar jūlija protokolu, un līdz šim nav saņemtas nekādas atsauksmes. Līdz septembra beigām izsūtīs statūtu dokumentus kopā ar LAAJ delegātu kopsanāksmes darba kārtu.

Linda OzereAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com