Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Ziemciešu cilts – Latviešu skautisma 100 gadi“

Jauno grāmatu atvērs aprīlī

Laikraksts Latvietis Nr. 443, 2017. g. 19. janv.
Jānis Šķiņķis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Maija un Jānis Šķinķis ar jauno grāmatu. FOTO Ligita Kovtuna.

2012. g. 23. martā Latviešu skautu kustības konferencē Bostonā vadītāji nolēma sastādīt un izdot Latviešu skautisma simtgadu vēstures grāmatu fotogrāfijās. Tagad šis darbs nu ir beidzies, un grāmata Ziemciešu cilts – Latviešu skautisma 100 gadi ir nodrukāta Jelgavas tipogrāfijā ar pāri par 3000 fotogrāfijām.

Lielākā daļā no grāmatā ievietotajām fotogrāfijām nāca no abu organizāciju vadītājiem un viņu vienību arhīviem, kā arī no bijušajiem skautiem, vadītājiem un viņu pēctečiem. Grāmatas izdošanas izdevumus sedz Latviešu skautu kustība ar PBLA Kultūras fonda un ģenerāļa Kārļa Goppera fondu ASV atbalstu.

Oficiālā grāmatas atvēršana notiks kopā ar 100 gadu darbības svinēšanu divās vietās: pirmā 7. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē, kuru rīko Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija (LSGCO), kopā ar Latviešu skautu kustība (LSkK) un grāmatas izdevniecību – Apgāds SIA VESTA_LK.

Otro sarīkojumu Ņujorkā, 23. aprīlī, Ņujorkas ev. lut. dievnamā Jonkeros, rīko Latviešu skautu kustība, kur arī tiks atzīmēta skautisma 100 gadu darbība un grāmatas atvēršana. Pirms tam 21. un 22. aprīlī notiks skautu un gaidu vadītāju konference Ramada viesnīcā netālu no Nuarkas lidostas.

vad. Jānis Šķinķis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com