Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Piektdienas vakara „Soiree“!!

Melburnas Latviešu nama kafejnīcā

Laikraksts Latvietis Nr. 451, 2017. g. 18. martā
Laima Lindiņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Gunta Cēse Melburnas Latviešu nama kafejnīcā. FOTO Roberts Birze.

Gunta Cēse. FOTO Roberts Birze.

Sākums bija paredzēts piektdien, 10. martā plkst. 19.00. Ierados laicīgi, lai nodrošinātu sev sēdvietu. Nebija jāuztraucas – mums vietas bija rezervētas. Tās ierādīja Anitas vīrs Greims (Graham) Andersons un piesēdās parunāties. Prasīju, vai sagaida kuplu apmeklētāju skaitu? Viņš smaidīdams teica –jā, – 100!!! Es satrūkos; vai varēs visus izsēdināt kafejnīcas divās ne visai lielajās telpās? Atkal viņš smaidīdams saka – nē!!!

Tomēr, galu galā, visiem bija vietas; kājās neviens nestāvēja; kaut vienā telpā esot sēdējuši uz logu palodzēm, uz kurām bija salikti spilveni... Nezin, vai arī sanāca 100? Bet tālu no tā nebija.

Drīz pienāca arī pati galvenā rīkotāja – Anita Andersone ar lūgumu kaut ko uzrakstīt par šī vakara norisi avīzei! Tūlīt teicu: Nē, nē! Naktī pārdomāju; viņai varbūt interesēja, kā reaģēs viens 95gadīgs cilvēks uz šāda veida sarīkojumu?

Tā nu es šorīt sēžu un rakstu īsi un kodolīgi?!

Tūlīt jau jāsaka, ka prieks bija piedzīvot kādu jauninājumu mūsu sarīkojumu veidos!

Prieks arī bija, ka manas ģenerācijas piederīgie nebija iejaukušies ar saviem norādījumiem un pagājušā gadsimteņa paņēmieniem! Urrā!

Bija patīkami redzēt citas jaunas sejas, citus izpalīgus; – visi laipni ar smaidu!

Prieks, ka arī neviens nekurnēja par sīkām neērtībām,kas bija radušās sakarā ar kafejnīcas mēbeļu pārvietojumu!

Pie apsveikuma vīna glāzes varējām arī baudīt Anitas cepto ābolmaizi. Pīrāgi, kā arī koncerta programmiņas ierādās ar mazu nokavēšanos.

Operdziedātāja Gunta Cēse bija ar labu balsi (to aprakstīs mūzikas speciālisti), ar omulīgu karakteri – sirsnīga, ar humora izjūtu, kas izcēlās intervijā ar Grahamu, kas tika sniegta kā priekšnesums.

Viss likās notiek tā kā mājas kārtībā. Savā atvadu runā dziedone Gunta arī pateicās Andersonu ģimenei, pie kuras bija apmetināta, – par sirsnību un it kā tūlītēju iekļaušanu ģimenē!

Bija ieradušies arī svarīgi viesi: citu koru diriģenti, vadītāji, solisti!

Pēc koncerta varējām iegādāties vīnu, sierus, pīrāgus... varējām ēst, dzert un čalot!!

Noslēgumā jāsaka, ka šis sarīkojums bija izdevies! Viss bija sīkumos izplānots un izkārtots! Par to jāpateicas Andersonu ģimenei ar palīgiem! Anita ir ļoti spējīga, izdarīga un čakla MLOA priekšsēde! Lai viņai veselība un ilgs mūžs turpmāk darboties tik pat sekmīgi!!!

Paldies Tev, Anit!

Sirsnībā,

Laima Lindiņa 95
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com