Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Likteņdārza“ kampaņa

Divās nedēļās ziedoti 852 Latvijas bruģakmeņi

Laikraksts Latvietis Nr. 456, 2017. g. 19. apr.
Valda Auziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Liktendarzs_Ieraksti_vardu

Likteņdārza draugu alejā šogad līdz Jāņiem tiks pievienoti vismaz 852 jauni Latvijas bruģakmeņi ar Baltijā unikālā dabas objekta ziedotāju norādītajiem saviem, draugu un tuvinieku vārdiem un uzvārdiem. Tie tika ziedoti divu nedēļu kampaņas Ieraksti savu vārdu Latvijā ietvaros no 24. marta līdz 7. aprīlim.

Ikviens savu pelēko bruģakmeni varēs apskatīt Likteņdārza draugu alejā jau vasaras sākumā, jo līdz 17. jūnija Latvijas Televīzijas ziedojumu akcijas Top Latvijas Likteņdārzs! pasākumam visi 852 bruģakmeņi tiks pievienoti jau esošajiem 18 265. Likteņdārza draugu aleju līdz 2018. gada Latvijas simtgadei plānots izveidot 8 m platumā un 200 m garumā no 113 tūkstošiem Latvijā radīto bruģakmeņu.

Interesanti fakti:

  • akcijas laikā vispopulārākais ziedošanas veids bija caur portālu draugiem.lv – viena ceturtdaļa jeb 25% Latvijas iedzīvotāju un ārzemju latviešu izvēlējās šo variantu;
  • lielākā daļa Likteņdārza atbalstītāji pasūtīja bruģakmeņus visai ģimenei (vidēji 4-5 cilvēkiem);
  • Likteņdārza bruģakmeņus ražo vietējais uzņēmums Mārupē;
  • viens Likteņdārza bruģakmens sver 4 kg;
  • Likteņdārza draugu alejā apmēram 3% bruģakmeņu ir bez vārdiem un uzvārdiem, kā vēlējušies to ziedotāji.

Likteņdārzs pateicas visiem akcijas Ieraksti savu vārdu Latvijā atbalstītājiem, kā arī aicina viesoties Koknesē, pussalā pie Daugavas un vērot jauno un esošo objektu tapšanu. Šogad turpināsim daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas un Lielā kalna būvniecības darbus un radīsim ko jaunu – digitālo ekspozīciju Liktens gāti, kas stāstīs par Latvijas cilvēku likteņiem 20. gadsimtā.

Arī turpmāk iespējas pievienot bruģakmeni Likteņdārza draugu alejā ar savu vārdu, uzvārdu vai dāvināt to kādam sev tuvam cilvēkam. Akcijas tālrunis 90006060 darbosies līdz aprīļa beigām.

Bruģakmeni iespējams pasūtīt arī www.draugiem.lv, mājas lapā www.liktendarzs.lv vai sezonas laikā Likteņdārzā uz vietas, kā arī ziedojot Kokneses fonda norēķinu kontā.

Akcija Ieraksti savu vārdu Latvijā notika sadarbībā ar laikrakstu Latvijas Avīze, portālu www.draugiem.lv un modes un izklaides centru Rīga Plaza.

Valda Auziņa
Nodibinājuma „Kokneses fonds“ Valdes priekšsēdētāja
Rīga, 11.04.2017.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com