Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Akcijā „Top Latvijas Likteņdārzs. Stāsti par vectēviem“

Saziedoti 50 045 eiro

Laikraksts Latvietis Nr. 471, 2017. g. 10. aug.
Valda Auziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

FOTO Publicitātes foto.

Liktendarzs_Ieraksti_vardu

Šī gada Latvijas Televīzijas, nodibinājuma Kokneses fonds un laikraksta Latvijas Avīze ziedojumu akcijā Top Latvijas Likteņdārzs. Stāsti par vectēviem no jūnija sākuma līdz 31. jūlijam Likteņdārza darbu turpināšanai tika savākti 50 045 eiro. Likteņdārza īstenotāji saka paldies ikvienam, kurš sniedza savu artavu vai dalījās ar stāstiem par saviem vectēviem!

Valda Auziņa, Kokneses fonda valdes priekšsēdētāja: „Cilvēku atbalsts vēlreiz apliecina, cik nozīmīga „Likteņdārza“ ideja ir daudziem Latvijas iedzīvotājiem un latviešiem visā plašajā pasaulē. Šogad „Likteņdārzā“ plānots vēl daudz darbu un pasākumu – turpināsim daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas, Lielā kalna būvniecības un draugu alejas iebruģēšanas darbus un ar Rotari klubu atbalstu izbūvēsim vienu no amfiteātra tiltiem. „Likteņdārza“ svinīgais atklāšanas pasākums iecerēts Latvijas simtgades svētku ietvaros – nākamajā gadā, taču dārzs arī turpmāk būs jāuztur un jāattīsta par skaistu vietu, kur pulcēties gan atceres, gan svētku dienās, kur doties pastaigās ar ģimenēm un ko rādīt mūsu zemes viesiem.“

Šogad akcijas laikā pirmo reizi bija iespēja ziedot ar Mobilly telefonā. Tradicionāli darbojās ziedojumu tālrunis, un cilvēki izmantoja iespējas ziedot uz norēķinu kontu, PayPal un arī Likteņdārzā uz vietas. Šajā laikā Likteņdārza draugu alejai www.draugiem.lv tika reģistrēti arī 1 318 bruģakmeņi, kas veido ap trīs metrus no ceļa.

Šovasar ar AS Latvijas Gāze, SIA Lattelecom, SIA Samsung Electronics Baltics un Jaunrades fonda atbalstu tika atklāta pirmā digitālā Likteņdārza ekspozīcija Liktens gāte; to veido 12 simboliskas informatīvas pieturas, kas stāsta par nozīmīgākajiem Latvijas vēstures notikumiem 20. gadsimtā. Pateicoties modernajām tehnoloģijām un digitālajai ekspozīcijai, Likteņdārzs kļuvis vēl draudzīgāks tā apmeklētājiem. Plašākam priekšstatam attiecīgo vēstures notikumus papildina cilvēku dzīvesstāsti, kas iepazīstami mobilajās ierīcēs.

Nozīmīgu atbalstu sniegusi SIA Lattelecom, dāvinot WiFi ierīkošanu Likteņdārza un Liktens gātes ekspozīcijas teritorijā. Šobrīd ikvienam dārza apmeklētājam ir pieejams bezmaksas internets bez datu apjoma ierobežojuma, kas ļaus interaktīvā veidā iepazīt Liktens gātes vēstures un stāstu materiālus.

Akciju Top Latvijas Likteņdārzs. Stāsti par vectēviem atbalstīja arī portāls www.draugiem.lv un radio pieci.lv.

Aicinām Likteņdārzu atbalstīt arī turpmāk, ziedojot uz Kokneses fonda norēķinu kontu:

Reģistrācijas numurs: 40008092535,
Konts: LV10UNLA0050006878844, AS „SEB banka“

vai izmantojot PayPal mājas lapā www.liktendarzs.lv, kā arī pasūtot bruģakmeni ar savu vārdu, uzvārdu vai bez tā www.draugiem.lv/liktendarzs. Būsim pateicīgi par ikviena sniegto ieguldījumu darba (talkas, cita veida palīdzība) vai materiālu (zeme, akmeņi) veidā.

Aicinām uz pasākumiem Likteņdārzā – 9. septembrī Ābolu ballē un 18. novembrī uz saulrieta sagaidīšanu Likteņdārza amfiteātrī.

Valda Auziņa
Nodibinājuma „Kokneses fonds“ Valdes priekšsēdētāja

Par „Likteņdārzu.“

„Likteņdārzs“ ir unikāls vides objekts, kas top par ziedojumiem un iecerēts kā tautas dāvana Latvijai simtgadē. Tajā apvienojas izcila vides arhitektūra ar Kokneses pussalas dabas krāšņumu „Likteņdārzs“ ir vieta, kur pulcēties, gan atceroties pagātni, gan svinot šodienu, gan domājot par rītdienu. „Likteņdārza“ idejas īstenošanu kopš 2005. gada vada bezpeļņas organizācija „Kokneses fonds”, ko dibinājuši 14 Latvijā un ārpus tās robežām dzīvojoši ievērojami cilvēki un Kokneses pašvaldība.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com