Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Vasarnīca Pārdaugavā“

Nākusi Lāsmas Gaitnieces jaunākā grāmata

Laikraksts Latvietis Nr. 471, 2017. g. 10. aug.
Lāsma Gaitniece -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Grāmatas „Vasarnīca Pārdaugavā“ vāks.

Grāmatas „Vasarnīca Pārdaugavā“ aizmugurējais vāks.

Izdevniecībā LiePA klajā nākusi Lāsmas Gaitnieces jaunākā grāmata Vasarnīca Pārdaugavā; apakšnosaukums – Kādas dzimtas stāsts. Lasītāji viņu vairāk pazīst kā ceļojumu aprakstu un grāmatu Biļete uz paradīzi. Stāsti par ceļojumiem (2012) un Ciemos uz Eiropas vilinošākajām pilsētām (2015) autori. Darbs Vasarnīca Pārdaugavā ir L. Gaitnieces debija daiļliteratūrā.

Pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem Beāte spiesta steigšus atgriezties Latvijā, lai pēdējā gaitā pavadītu savu krustmāti – Liepājā iecienīto ķirurģi Aleksandru Vilsoni. Kaut arī jaunās dāmas plānos ir tūlītēja atgriešanās mītnes valstī, viņa, krustmātes bērēs sastapdama brālēnu Kalevu – sava mūža lielo mīlestību, nolemj uz mirkli vēl uzkavēties. Piekrizdama doties Kalevam līdzi uz vasarnīcu, kas atrodas kādā klusā Pārdaugavas ieliņā, Beāte nenojauš, ka viņai sākusies jauna dzīve – skaista, pat grezna, bet tik bīstama... Mirklis ieilgst; laime, šķiet, iekritusi tikpat kā klēpī, ja vien nebūtu kāds bet... Izrādās, ir lietas, ko nepiedod ne dievi, ne cilvēki.

Romānu Vasarnīca Pārdaugavā autore veltījusi savas radinieces – pirmās latviešu sievietes, civilās aviācijas pilotes Valdas Ošs-Lamondes (1935-1968) piemiņai.

Ja vēlaties šo grāmatiņu, iegādāties, lūdzu, sazinieties ar Lāsmu Gaitnieci pa epastu: lasmag2007@inbox.lv

LGAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com