Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aiziet!

500 dienas līdz KD sākumam!

Laikraksts Latvietis Nr. 472, 2017. g. 15. aug.
Rūdis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienu rīcības komiteja. Priekšā, no kreisās: Lilita Daenke, Zinta Ozoliņa, Rūdis Dancis, Brita Līduma, Ināra Kalniņa. Aizmugurē, no kreisās: Māris Ozols, Dr. Jānis Priedkalns, Zinta Līduma, Daila Šmita, Karlis Daenke, Ģinta Orchard, Imants Didrichsons, Rasma Celinska, Matīss Reinhards. Trūkst: Aldis Sils un Ēriks Strauts. FOTO Pēteris Strazds.

Brīdī, kad Adelaides latvieši saņēma AL Kultūras dienu karogu no Melburnas latviešiem, komiteja sāka jau domāt par nākamo Kultūras dienu programmu.

Adelaides Rīcības komitejas priekšsēdis nebrīnījās, ka pirmajā oficiālajā sēdē dalībnieki piedalījās ar lielu sajūsmu, interesantām idejām un platiem smaidiem. Skaidrs, ka lielas maiņas Kultūras dienu norisē nenotiks; paredzētas tautas dejas, kora koncerts un balle.

Bet ko Adelaides KD rīkotāji vēl piedāvās? Būs jāpiedalās Kultūras dienās, lai paši varētu redzēt un baudīt! Rīcības komiteja nav nepieredzējusi uzvedumu rīkošanā, un komitejas priekšsēdis ar pārliecību saaicināja darbiniekus, kas domā par nākotni, ir ar labām komunikācijas spējām un labi pārzina latviešu sabiedrību.

Pēc pirmās sēdes grupas entuziasms bija ļoti atsvaidzinošs. Ir kopīga pārliecība, ka svētki Adelaidē būs vienreizēji, un Austrālijas latviešu publikai ir ieteicams gatavoties piedalīties, lai nevienam nerastos sajūta, ka ir nokavējis īpašu dzīves momentu.

Būs iespēja atzīmēt Latvijas 100 gadu pastāvēšanu ar varenām un nozīmīgām kultūras pilnām dienām. Komitejas sastāvā ir plaši pazīstamas personas, kuru vārdi jau redzēti laikrakstos: Lilita Daenke, Aldis Sils un Daila Šmita. Nāk klāt Rasma Celinska, Karl Daenke, Ināra Kalniņa, Brita Līduma, Zinta Līduma, Ģinta Orčarda (Orchard), Zinta Ozoliņa, Māris Ozols, Matīss Reinhards, Ēriks Strauts un Dr. Jānis Priedkalns. Varbūt mazāk pazīstams ir Imants Didrichsons, kaut Adelaides latvieši viņu labi pazīst kā dūšīgo latviešu skolas desu cepēju, kas šoreiz palīdzēs ar sporta pasākumu rīkošanu.

Par komiteju, programmu, viesiem no Latvijas un vēl citiem jaunumiem uzzināsiet vairāk turpmākajos izdevumos. Komiteja atzīmē 500 dienas līdz Kultūras dienu sākumam.

Mēs plānojam īpašas Kultūras dienas!

Mēs svinam Latvijas 100 gadu jubileju!

Mēs Jūs aicinām uz Adelaidi! Tiksimies Adelaidē!

Rūdis Dancis
2017. gada 11. augustā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com