Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem

Informācija no PBLA

Laikraksts Latvietis Nr. 489, 2018. g. 7. janv.
Kristīne Saulīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA

PBLA

Ar prieku varu ziņot, ka ir ticis izsludināts XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu pārdošanas sākšanas datums – sestdiena, 3. marts.

Biļešu tirdzniecība notiks SIA Biļešu Paradīze vairāk kā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv

Ja vēlaties iegādāties biļetes caur internetu, tad aicinu jūs reģistrēties Biļešu paradīzes mājas lapā jau tagad. Reģistrēšanās nenodrošinās visu iecerēto biļešu pieejamību, tomēr paātrinās darījuma laiku. Biļetes var iegādāties tikai tie, kuri ir reģistrējušies.

Biļešu iepriekšēja rezervācija sākot no 2018. gada 16. februāra Dziesmu un deju svētku dalībniekiem – latviešiem ārvalstīs (koriem, deju kopām, folkloras kopām u.c.) notiek sadarbībā ar Pasaules Brīvo latviešu apvienību (PBLA).

Šobrīd kopā dalībai XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem ir pieteikušās 86 mākslinieciskās vienības no latviešiem ārvalstīs (~2600 cilvēki) no 21 valsts!

Esmu personīgi saņēmusi ļoti daudz lūgumu par biļešu iegādi caur PBLA, līdz ar to vēlos vērst jūsu uzmanību uz sekojošo:

  • PBLA birojā nebūs biļešu pārdošanas kase;
  • PBLA tiks piešķirts (sadarbībā ar LNKC) noteikts biļešu daudzums ārvalstu dalībniekiem un Dziesmu un Deju tradīciju ārzemēs uzturētājiem – izciliem komponistiem, diriģentiem, horeogrāfiem utt.;
  • Piešķirto biļešu skaits būs krietni zemāks par dalībnieku skaitu;
  • Par visām biļetēm būs jāmaksā; nebūs brīvbiļešu;
  • PBLA sadalīs taisnīgi un caurspīdīgi biļetes savām dalīborganizācijām. Austrālijas gadījumā tā ir – LAAJ, kas tad būs tālāk atbildīga par godprātīgu sadali savā zemē.

Latvijas Nacionālais Kultūras centrs (LNKC), atbildīgā iestāde par Dziesmu un Deju svētkiem, ir vairākkārt apstiprinājis, ka jaunā biļešu iegādes sistēma internetā atbilst mūsdienu prasībām.

Kristīne Saulīte
PBLA priekšsēdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com