Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Simts rozes simtgadniecei

Apsveikumi no karalienes un ministru prezidenta

Laikraksts Latvietis Nr. 493, 2018. g. 9. febr.
Ilze Radziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Tamāra Stadoliukas svin save 100. dzimšanas dienu.

Adelaidē, 25. janvārī, Tamāra Stadoliukas, nosvinēja savu 100. dzimšanas dienu ģimenes lokā. Tamāra dzimusi Slokā 1918. gadā. Viņas mūžs mērams gadsimta garumā, caurvijot Latvijas Republikas dibināšanu, kā arī bēgļu gaitas kuras viņas atvedusi uz Austrāliju. Tamārai mūža garumā mūzika, īpaši klavieru spēle ir bijusi ļoti tuva, kā arī rokdarbi. Tamāra vēl līdz šai dienai izšuj spilvenus ar tautiskiem rakstiem.

Tamāru nozīmīgajā jubilejā apsveica viņas bērni, mazbērni un mazmazbērni. Apsveicēju vidū arī bija LR goda konsuls Dienvidaustrālijā, Valdis Tomanis, kurš Tamārai pasniedza Latvijas valsts Prezidenta, Raimonda Vējoņa rakstisko apsveikumu. Arī Adelaides Biedrības priekšsēde, Ilze Radziņa, kopā ar ALB Laima programmas vadītāju, Valdu Pedī (Peddie) apsveica Tamāru dižajā jubilejā, pasniedzot ziedus Latvijas karoga krāsās. Arī ar apsveikumu bija ieradusies Dienvidaustrālijas parlamenta deputāte Anabela Digance (Annabel Digance MP (State member for Elder)). Tamāra arī saņēma rakstiskus apsveikumus no Anglijas karalienes Elizabetes II, kā arī no Austrālijas Ģenerālgubenatora, Sēra Pītera Kosgrouva (Sir Peter Cosgrove) Austrālijas ministru prezidenta Melkoma Tērnbula (Malcolm Turnbull) un Dienvidaustrālijas augstākām amatpersonām.

Skaists pārsteigums Tamārai bija saņemt zieda pastnieka sūtījumu – simts sarkanas rozes no veikalnieka, kur Tamāra ik nedēļas iepērkas. Lai Tamārai turpmākās dienas būtu gaišas, siltas un rožainas!

Ilze Radziņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com