Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ Preses ziņojums

LAAJ Prezidija septembra un oktobra sēžu pārskati

Laikraksts Latvietis Nr. 118, 2010. g. 11. nov.
Linda Ozere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Skaņu mākslas nozares vadītāja Sandra Dragūna ziņo, ka Trīs tenoru koncerti tagad paredzēti: Sidnejā – 18., 20. un 30. novembrī, Kanberā – 21. novembrī, Brisbanē – 23. novembrī, Melburnā – 27. novembrī, Adelaidē – 28. novembrī. Viņa pateicās Sidnejas Latviešu biedrībai par palīdzību, pārsūtot naudu Trīs tenoriem, lai viņi varētu iegādāties biļetes par izdevīgu cenu. Nauda par biļetēm ir viena no turnejas izdevumiem un tiks atvilkta, kopā ar citiem izdevumiem no koncertu ieņēmumiem, pirms atlikums tiks izmaksāts tenoriem.

Priekšsēdis ziņo, ka viņš un arī Informācijas daļās vadītāja Latvijā tikās ar Vili Vītolu. V. Vītols pats segs savus ceļa izdevumus un aicina Valsts svētku runātāja ceļa naudai paredzēto summu izmantot kādai stipendijai. 18. novembra aktos būs pieejama informācija par Vītolu un Kokneses fondiem.

2010. gada līdzekļu vākšanas akcija turpināsies līdz oktobra beigām. Saimniecības daļas vadītājs lūdz norēķinus no vicepriekšsēžiem līdz novembra beigām.

Priekšsēdis ziņo par PBLA valdes sēdi, kas notika Rīgā no 22. līdz 24. septembrim. Sēdē pieņemtās sešas rezolūcijas jau parādījušās presē. Pieņemti arī seši lēmumi, ieskaitot lēmumu nemainīt PBLA nosaukumu. Pārrunāja arī dubultpilsonības jautājumu un atbalstu Okupācijas muzejam. PBLA biedru nauda paaugstināta no $ASV1100 uz $ASV1600 par katru valdes locekli. LAAJ kopā būs $ASV 4800 gadā. Pateicības ir nosūtītas visām organizācijām, kas ziedoja ļoti sekmīgam Tava balss ir svarīga Latvijai .

Prezidijs apstiprina Lilitu Daenki kā jauno AZ Vasaras vidusskolas vadītāju. Prezidijs nosūtīs pateicību Zintai Ozoliņai par viņas ilggadīgo darbu vadot AZVV.

Latviešu Zinātņu akadēmijas viceprezidents Tālavs Jundzis gatavo dokumentu krājumu par Latvijas neatkarības idejas uzturēšanu padomju okupācijas laikā un neatkarīgās valsts atjaunošanas procesiem no 1945. līdz 1991. gadam. Profesors Jundzis viesosies Austrālijā un Jaunzēlandē šī gada decembrī un vēlas ievākt oriģinālmateriālus saviem pētījumiem. Priekšsēdis ir nodevis viņam kontaktinformāciju par latviešiem dažādās pilsētās.

Projektu darba grupas

LAAJ ir pietiekoši līdzekļi, lai nākošajā gadā atbalstītu trīs Sveika Latvija dalībniekus, un ir iespējams, ka tā kā visi potenciālie braucēji ir no Melburnas, Melburnas organizācijas būtu ar mieru atbalstīt pārējos dalībniekus.

Priekšsēdis ziņo, ka PBLA ir nodibinājusi darba grupu, kas sniegs informāciju par to, kā rīkoties ar arhīviem.

Priekšsēža vietnieks ziņo, ka dokumenti ar proponētām statūtu maiņām, kopā ar 2010. gada 31. decembra biedru pilnsapulces darba kārtu, ir izsūtīti visiem kas ir LAAJ adrešu sarakstā, un darba kārta ir arī izsludināta preses izdevumos.

Atgādinājums!

Biedru maksas ir jāsamaksā līdz novembra beigām, lai biedri būtu balsstiesīgi 31. decembra biedru pilnsapulcē.

Adrešu maiņas sūtamas uz info@laaj.org.au.

Linda OzereAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com