Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Atbalstiet Daugavas Vanagu darbu!

Gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcija

Laikraksts Latvietis Nr. 502, 2018. g. 15. maijā
Daugavas Vanagu Austrālijas valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

1945. gadā Zedelgemas gūstekņu nometnē Beļģijā, kad dibināja Daugavas Vanagu organizāciju, viens no dibinātāju mērķiem bija palīdzības darbs. Vairāk nekā septiņdesmit gadus vēlāk šis darbs nav beidzies. Daugavas Vanagi vēl joprojām ir palīdzības organizācija, palīdzību sniedzot ne vien bijušajiem leģionāriem, bet arī jauniešiem, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm un Latvijas zemessargiem. Šis atbalsts tiek sniegts ne tik vien Latvijā bet arī šeit Austrālijā.

Daugavas Vanagi vieni šo darbu nespēj veikt, un tāpēc mēs griežamies pie tautas, aicinot palīdzēt, ziedojot gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcijā. 2018. gada līdzekļu vākšanas akcija notiks maija un jūnija mēnešos. Ziedosim katrs pēc savām spējām. Neviens ziedojums nav par lielu vai par mazu. Katrs dolārs palīdzēs mūsu tautas nākotnei.

Šogad līdzekļu vākšanas akcijas mērķi ir ne tik vien tie paši, kā iepriekšējos gadus, bijušajiem leģionāriem, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm Latvijā, jaunatnei un nacionālpolitiskajam darbam kā Latvijā, tā ārpus Latvijas, bet tiem arī pievienots atbalsts Latvijas Zemessargiem. Latvijas Zemessargi nespēj darboties ar atbalstu, ko saņem no Latvijas valdības vien un tamdēļ ir pateicīgi par atbalstu, ko mēs viņiem varam dot.

2017. gadā Daugavas Vanagi atbalstīja bijušos leģionārus $48 000 apmērā un daudzbērnu un audžubērnu ģimenes un latvisko izglītību, kā Latvijā, tā Austrālijā un nacionālpolitisko darbu $93 919 apmērā. Šie līdzekļi nāca ne tik vien no līdzekļu vākšanas akcijas, bet arī no nodaļu un Daugavas Vanagu Austrālijā valdes iekrātiem līdzekļiem.

Ja tuvākā nākotnē neesat saņēmuši aicinājumu ziedot Daugavas Vanagu līdzekļu vākšanas akcijai, lūdzu, griežaties pie tuvākās Daugavas Vanagu nodaļas Austrālijā, kura jums nosūtīs līdzekļu vākšanas veidlapu.

Paldies par jūsu ziedojumiem iepriekšējos gados, kā arī par ziedojumu šogad.

Daugavas Vanagi Austrālijā valdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com