Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienas

Austrālijas latviešu meistarsacīkstes

Laikraksts Latvietis Nr. 503, 2018. g. 28. maijā
Imants Didrichsons -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL57KD

FOTO Rūdis Dancis.

Ir tikai septiņi mēneši līdz Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienām Adelaidē, un Rīcības komiteja jau darbojas pilnā sparā. Atbildīgie vadītāji uzņēmuši kontaktus ar māksliniekiem un ārzemju viesiem, un programma veidojas. Tomēr šajā Latvijas simtgadē der atzīmēt ne tikai mākslas un kultūras bagātību, bet arī to, ka ar Latviju saistās panākumi sportā. Piemēram, starp citiem: Jānis Daliņš, Jānis Krūmiņš, Ilze Konrāda, Jānis Konrāds, Ernests Gulbis, Māris Štrombergs, Kristaps Porziņģis un Anete Jēkabsone.

Jau gadiem svarīga Kultūras dienu daļa ir Austrālijas latviešu meistarsacīkstes (ALM), kurās piedalās komandas no citām Austrālijas pilsētām, un to netrūks arī 2018. g. KD. Ir paredzēts, ka 47. Austrālijas latviešu meistarsacīkstes notiks svētdien, 30. un pirmdien, 31. decembrī. Šobrīd Rīcības komiteja vēl kārto iespējamo sacensību vietu, un par to dalībnieki tiks informēti nākotnē.

Pagaidām RK rūpējas par basketbola un volejbola spēlēm, bet ir arī interese par golfa turnīru un šautriņu sacensībām. Par visiem sportiem mēs ziņosim tuvākā nākotnē. Sīkākai informācijai par visām meistarsacīkšu spēlēm, lūdzam sazināties ar Imantu Didrichsonu. Lūdzu uzņemiet kontaktu ar Imantu, izmantojot oficiālo KD tīmekļa lappusi, www.alkd.org.au.

Gatavojoties AL57.KD, iesakām bieži ieskatīties mājas lapā, jo tur regulāri parādīsies jaunas ziņas un informācija. Varat droši arī uzdot jautājumus un ieteikumus.

Uz redzēšanos meistarsacīkstēs Austrālijas latviešu 57. Kultūras dienu ietvaros!

Imants Didrichsons
AL 57.KD Austrālijas latviešu meistarsacīkstes rīkotājs
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com