Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Prāta vētra“ pirmo reizi brauc uz Austrāliju!

Piedalīsies Kultūras dienās

Laikraksts Latvietis Nr. 507, 2018. g. 3. jūlijā
Rūdis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL57KD

Grupa „Prāta vētra“. FOTO Publicitātes foto.

Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienu Rīcības komitejai ir gods paziņot, ka Latvijas vispopulārākā mūzikas grupa Prāta vētra brauc uz Adelaidi un uzstāsies ar savu koncertu Adelaides Latviešu namā, Tālava, 29. decembrī. Par biļešu iegādi Rīcības komiteja paziņos nākamajos rakstos.

Grupa dibināta 1989. gadā. Prāta vētras popularitāte īpaši pieauga ar grupas piedalīšanos 2000. gada Eirovīzijas konkursā. Kopš tā laika Prāta vētras koncertus apmeklējuši vairāk nekā 100 000 skatītāju, un Rīgas koncertā vien 2015. gadā pulcējās pāri par 45 000 cilvēku. Grupas diskogrāfija ir arī ļoti plaša gan latviešu, gan angļu valodā.

Katrā latviešu mājā droši vien var atrast Prāta vētras kompaktdiskus vai dziesmu izlasi mobilos telefonos. Ļoti populāras ir dziesmas: Starp divām saulēm, Kaķēns, kurš atteicās no jūrasskolas, 7 soļi svaiga gaisa un dziesma, kas vienmēr skan jauniešu pasākumos – Lidmašīnas.

Savā mūzikas karjerā grupa ir saņēmusi 29 Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas. Grupa nesen atklāja savu jaunāko albumu – Par to zēnu, kas sit skārda bungas ar dziesmām Pašu dārgāko un Bezgalīgs stāsts.

Rīcības komiteja ir ļoti priecīga, ka Prāta vētra pirmo reizi Austrālijā piedalīsies Kultūras dienās ar savu vienīgo Austrālijas koncertu. To noteikti nedrīkst palaist garām! Tiksimies Prāta vētras koncertā, un tiksimies Kultūras dienās Adelaidē!!

Rūdis Dancis
Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienu Rīcības komitejas priekšsēdis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com