Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Danču vakars AL57. KD Adelaidē

Pavadītāji – Latvijas postfolkloras grupa „Rikši“

Laikraksts Latvietis Nr. 521, 2018. g. 24. okt.
Ģinta Orčarda (Orchard) un Matīss Reinhards -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL57KD

Vislabākais veids kā ievest dziļi latvisku kultūras nedēļu ir ar dančiem; pazīstamiem, tautiskiem vai jaunrades, grupā vai pa pāriem, neformālā vidē. Danču vakars trešdien, 2018. g. 26. decembrī, ir arī lieliska izdevība satikties ar draugiem, iepazīties ar citiem, kā arī fiziski un garīgi sagatavoties visam kas stāv priekšā.

Atspirdzinājumu netrūks. Vakariņās piedāvājam garšīgu un bagātīgu latvisku galdu. Dabīgi, būs arī danču mūzika, mūsu pavadītāji būs speciālie viesi Latvijas Rikši. Aicinām visiem piedalīties šajā lustīgajā vakarā; neuztraucieties pieredze nav vajadzīga.

Danču vakaru vadīs enerģisks un pieredzējis apmācītājs no Latvijas. Dančus iemācīs uz vietas ar jau norūdīto Austrālijas un Latvijas dancotāju palīdzības. Varēsiet priecāties un mācīties. Šis īpašais pasākums ir brīnišķīgs veids kā pavadīt pirmo AL57KD vakaru.

Vakars paredzēts no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00 Adelaides Latviešu namā Tālavā (4 Clark Street, Wayville 5034, SA, Australia).

Biļetes var iegādāties: https://www.trybooking.com/book/event?eid=418499&embed=1

Pilna cena $ 30, pazemināta – $ 25. Cenā ieskaitītas vakariņas. AL57. KD komiteja laipni aicina visu līdzdalību. Uz drīzu redzēšanos Kultūras dienās!

Ģinta Orchard un Matīss Reinhards
AL57. KD Saviesīgo vakaru rīkotāji
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com