Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Zem zvaigznēm

Izsludinām programmu

Laikraksts Latvietis Nr. 522, 2018. g. 3. nov.
Ģinta Orčarda (Orchard) un Matīss Reinhards -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL57KD

Kultūras dienas jau iet pilnā sparā; ceturtdien, 27. decembrī plkst.19.30 Tālavā piedāvājam talantu pārpildītu vakara programmu. Kā jau agrākās Kultūras dienās, šī būs iespēja noklausīties Austrālijas zvaigznes, visjaunākos un spēcīgākos mūziķus – instrumentālistus, vokālistus, ansambļus un solistus.

Vakaru vadīs sevišķi pieaicināts pieteicējs, viesi sēdēs pie galdiem, un uzkodas vai dzērienus varēs iegādāties no bāra. Iedomājieties, ka vakars ir silts, zāle ir zaļa un debesīs mirdz spožas zvaigznes. Jūs aizceļojiet uz jauku, ekskluzīvu klubiņu – Zem zvaigznēm. Sarunājiet galdu ar draugiem, lai varētu satikties, papriecāties, izmēģināt deju grīdu un apgūt visjaunāko, kas ir parādījies latviešu mūzikas apjomā. Starp citiem uzvedumiem uzstāsies melburniešu supergrupa – Kārla Jaud­zema, Ivars Štubis, Andrejs Jaudzems, Kārlis Daenke, Toms Kalejs; plaši pazīstamais un populārais ģitārists Peter Pik un fantastiskā grupa Starpspēle.

Programmā ir vēl vietas, jā būtu citi talantīgi mūziķi, kas arī vēlētos piedalīties. Pieteikšanās ir pie matiss321@yahoo.co.uk.

Nepalaidiet garām šo pasākumu, kas solās būt pacilājošs, varbūt pārsteidzošs, bet bez šaubām baudāms, jo kopā sanāks daudz spējīgu mākslinieku. Vakars ar spožām, mirdzošām zvaigznēm!

Zem zvaigznēm – no plkst. 19.30 līdz plkst.23.00 Latviešu namā (4 Clark Street, Wayville, 5034, SA).

Biļetes var iegādāties; https://www.trybooking.com/book/event?eid=420247 Pilna cena $20, pazemināta $15 un bērniem $0. Gaidām jūsu klātbūtni!

Ģinta Orchard & Matiss Reinhards
AL57.KD Saviesīgo vakara rīkotājiAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com