Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienas

Aicinām uz „Ģimeņu rītu“ Tālavas pagalmā!

Laikraksts Latvietis Nr. 524, 2018. g. 16. nov.
„ĢIMENES RĪTA“ rīkotājas -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kas notiks ģimenes rītā, 29. decembrī, sākot jau ar plkst. 9.00? Ceram, ka laika apstākļi mūs lutinās, un mēs varēsim svaigā gaisā priecāties un lustēties. Aicinātas visas paaudzes – vecāki, vecvecāki un jo īpaši – bērni.

Adelaides Latviešu skolas saime ar papildspēkiem ir sarūpējusi varenu programmu, lai neviens nestāvētu dīkā un visi būtu iesaistīti.

Rīts tiks sadalīts 3 cēlienos, tāpēc jāierodas laicīgi, lai neko nenokavē. Pirmajā cēlienā, kamēr visiem spēks kaulos un labs prāts, notiks radošās darbnīcas un trasīte. Būs BALTĀ STĀRĶA karte, kurai jāseko un jāizpilda dažādi uzdevumi (pirkstiņu darbi, atjautības uzdevumi... utt.) un jāiepazīstas ar Tālavas apkārtni un jāsavāc pierādījumi, ka darbs godam izpildīts. Šis uzdevums varētu aizņemt 40 min, tāpēc lūdzam vecākus pieskatīt bērnus šī uzdevuma laikā un palīdzēt viņiem.

Otrajā cēlienā sportosim, sportosim un vēlreiz sportosim: būs ģimeņu stafete, basketbola grozs, kurā ceram samest 100 metienus Latvijas dzimšanas dienai par godu. Tāpēc šeit aicinātas visas paaudzes pielikt roku un nepaiet grozam garām. Kronēsim sportīgāko ģimeni.

Trešajā cēlienā, kad visi būs izkustējušies un sapazinušies, pulcēsimies Tālavas pagalmā uz dziesmām un dejām kopā ar Rikšiem – Latgales jauniešu postfolkloras grupu no Latvijas. Redzēsim, ko Latvijas ciemiņi māk, un varbūt viņi var iemācīt mums. Kā arī brīdinām visiem atkārtot deju soļus labi pazīstamām dejām; piemēram, Cūkas driķos.

Kā jau kārtīgā latviešu pasākumā neviens nepaliks badā, jo cepsim karstos suņus un ceram uz atspirdzinājumiem no Kafejnīcas puses, kura arī būs atvērta ģimenes rītā. Pīrāgi un kafija vecmāmiņām!!!

Vairāk nestāstīsim, lai pārējais paliek pārsteigumam, bet ceram, ka ieinteresējām, un gaidām tevi un tavu ģimeni ĢIMENES RĪTĀ.

„ĢIMENES RĪTA“ rīkotājas
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com