Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA Kultūras fonda apbalvojumi

2018. g. kandidāti PBLA KF apbalvojumiem

Laikraksts Latvietis Nr. 525, 2018. g. 30. nov.
PBLA Kultūras fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA_KF_01_TillersImants

Imants Tillers. FOTO PBLA.

PBLA_KF_02_GaikeVita

Vita Gaiķe.

PBLA_KF_03_RitmanisAndris

Andris Ritmanis.

PBLA_KF_04_AdlersLaura

Laura Adlers

PBLA_KF_05_BirzeSandra

Sandra Birze.

PBLA_KF_06_GaideRasma

Rasma Gaide.

PBLA_KF_07_GrendzeRita

Rita Grendze.

PBLA_KF_08_GresteOjars

Ojārs Greste.

PBLA_KF_09_GrietinaInguna

Inguna Grietiņa-Dārziņa.

PBLA_KF_10_GrislitisGundars

Gundars Grīslītis.

PBLA_KF_11_LaursJanis

Jānis Laurs.

PBLA_KF_12_SilsAldis

Aldis Sils.

PBLA_KF_03_ZaeskaMaija

Maija Zaeska.

Goda balva

Imantam Tilleram – par izcilu veikumu vizuālā mākslā, par latviešu unikālo kultūras tradīciju godināšanu un popularizēšanu plašā pasaulē.

Goda diploms

Vitai Gaiķei – par ilggadēju un izcilu darbu, vadot laikrakstu Latvija Amerikā, informējot latviešus visā pasaulē par notikumiem Latvijā un ārpus tās.

Krišjāņa Barona prēmija

Andrim Ritmanim – par plašo pienesumu latviešu literatūrā ārpus Latvijas, īpaši par atmodas dziesmu Manai tautai un par ilggadējo darbu kā sabiedrības un kultūras darbiniekam ASV.

Atzinības raksti

Pasaules Latviešu dienas rīcības komitejai – par sekmīgu sarīkošanu un norisi, par latviešu dziesmu un deju tradīcijas uzturēšanu un latviešu kultūras veicināšanu un atzīmēšanu ārpus Latvijas, rīkojot Pasaules Latviešu dienu, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ietvaros.

Laurai Adlers – par ilggadēju un izcilu darbu latviešu mūzikas koncertu rīkošanā ārpus Latvijas.

Sandrai Birzei – par pašaizliedzīgu darbu un būtisku lomu latviešu kora tradīcijas saglabāšanā un veicināšanā Austrālijā.

Rasmai Gaidei – par ilggadīgu, sekmīgu latviešu skolu vadību un pamatskolas un ğimnazijas skolēnu latvisku audzināšanu Toronto.

Ritai Grendzei – par lielo un sevišķo veltījumu Latvijas simtgadei ar latviski garīgi nozīmīgo instalāciju Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās 2017. gada vasarā „simts raksti tiem, kas meklē gaismu.”

Ojāram Grestem – par ilggadēju darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā plašā apjomā, it īpaši atbalstot Austrālijas latviešu māksliniekus, rīkojot izstādes un veicinot Latvijas mākslinieku atpazīšanu Austrālijā.

Ingunai Grietiņai-Dārziņai – par iedvesmu un uzņēmību, dibinot un vadot Pasaules Latviešu dienu, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ietvaros.

Gundāram Grīslītim – par ilggadēju un izcilu darbu, latviešu presē aprakstot latviešu sabiedriskās dzīves un sporta notikumus, kā arī latviešu senās tradīcijas.

Jānim Laurim – par ilggadēju darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā, uzstājoties kā māksliniekam, rīkojot koncertus, popularizējot latviešu komponistu skaņdarbus plašākai sabiedrībai un veicinot sadarbību ar Latvijas mūzikas pasauli.

Aldim Silam – par latviešu mūzikas izplatīšanu plašākā pasaulē, ieviešot latviešu skaņdarbus austrāliešu koru, ansambļu un orķestru repertuāros, kā arī veicinot kultūras apmaiņu ar Latviju.

Maijai Zaeskai – par veiksmīgu un ilggadēju 3x3 Garezerā vadīšanu un par nozīmīgiem sabiedriskiem darbiem Mineapoles organizācijās un skolā.

PBLA Kultūras fonds
2018. g. 6. novembrīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com