Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Daugavas skolas eglīte

Bolivudas dejas un trīs tenori

Laikraksts Latvietis Nr. 123, 2010. g. 16. dec.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola

FOTO Kalvis Jaunalksnis.

No kreisās: Kārla Jaudzema, Kalvis Švolmanis, Līsa Jaunalksne, Lija Andersone, Matīss Baumanis, Maksis Dārziņš. FOTO Kalvis Jaunalksnis.

„Trīs tenori“. No kreisās: Ronans Lārmanis, Andrejs Cīrulis, Tomass Kalējs. FOTO Kalvis Jaunalksnis.

Sestdien, 11. decembrī arī Melburnas Latviešu biedrības Daugavas skolas audzēkņi pulcējās pie krāšņi izpušķotās Ziemassvētku egles.

Sarīkojumu atklāja skolas pārzine Iveta Laine. Sekoja mācītājas Māras Saulītes noturētais Svētbrīdis. Skolas pārzine dalījās pārdomās ar klātesošajiem par aizvadīto skolas mācību gadu. Vecāku padomes priekšsēde Bite Švolmane sniedza uzrunu vecāku vārdā.

Audzēkņi saviem vecākiem un viesiem kā svētku dāvanu bija iestudējuši skolas pārzines uzrakstīto un režisēto Ziemassvētku uzvedumu Zelta atslēdziņa. Kas gan labāk par skolotājiem pazīst savus audzēkņus! Neviens nepalika malā, katram bija kāda loma paredzēta šajā uzvedumā, un katrs varēja atklāt skatītājiem savus talantus. Pat Bolivudas dejas tika dejotas uz Latviešu nama skatuves! Un trīs tenori neizpalika!

Pēc uzveduma, protams, ieradās jau ar nepacietību gaidītais Ziemassvētku vecītis. Un, gods kam gods, daudzi bērni bija samācījušies pantiņus, bet viena otra skolotāja pat demonstrēja raitus deju soļus, lai izpelnītos dāvaniņu.

Mācību gads noslēdzies, bērni saņēma liecības un atzinības balvas. Kintijai Jaksei tika pasniegta PBLA konkursa balva – Atzinības raksts par iegūto 2. vietu PBLA rīkotajā konkursā.

Neiztrūka arī kopā nodziedātās Ziemassvētku dziesmas. Draudzīgā gaisotnē skolēni pavadīja pēcpusdienu, šķiroties uz brīdi gan no skolas mācībām, taču ne viens no otra.

Nu priekšā garās vasaras brīvdienas, bet kas latviešu bērniem Austrālijā ir vasaras brīvdienas? Vispirms – jau pavisam drīz – pēc pāris nedēļām piedalīšanās Austrālijas Latviešu 53. Kultūras dienās, tad janvāra pirmajā nedēļā 3x3 saiets, pēc tam Tērvetes nometne un vidusskolēniem – Annas Ziedares Vasaras vidusskola Dzintaros! ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com