Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

Paldies jums visiem!

Laikraksts Latvietis Nr. 567, 2019. g. 19. nov.
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sveicināti, lasītāji!

Laikraksta „Latvietis“ redakciju patīkami pārsteidza ziņas, ka PBLA Kultūras fonds ir piešķīris Atzinības rakstu gan laikraksta redaktoram, gan palīgredaktorei. Paldies par atzinību!

Laikraksts nebūtu iespējams bez daudziem atbalstītājiem – gan rakstītāji, gan fotogrāfiem, gan abonētājiem, gan ziedotājiem.

Dalīšos ar mazu statistiku. Šis ir laikraksta 567. izdevums; pirmais izdevums iznāca 2008. gada 9. septembrī. Laikraksts „Latvietis“ no paša sākumā ir iznācis gan elektroniski kā PDF fails, gan drukātā veidā. Sākot ar 76. numuru 2010. gada februārī, vispirms daži, vēlāk visi raksti tiek atsevišķi publicēti laikraksta portālā laikraksts.com (vai laikraksts.lv).

Laikraksts „Latvietis“ bija pirmais un vienīgais elektroniskais latviešu nedēļas laikraksts Austrālijā, un tagad arī ir vienīgais drukātais latviešu laikraksts Austrālijā.

Līdz 566. numuram mājas lapā ir publicēti 9198 raksti. Visi ir pieejami bez maksas, un var izmantot Google meklētāju, lai atrastu specifiskas ziņas. Šiem rakstiem ir 1530 dažādi autori (ar nelielu pārklājumu, piemēram, kad rakstam ir vairāki autori). Visražīgākie autori (neskaitot redakcijas locekļus) ir Gunta Rudzīte† (357 raksti), Māris Brancis (280), Aina Gailīte (254), Skaidrīte Dariusa (155), Jānis Purvinskis (142), Jancis (126) un Ojārs Greste (114).

Rakstiem portālā bieži ir pievienots vairāk fotogrāfiju nekā PDF un drukātajā laikrakstā. Ir bijuši 1679 dažādi fotogrāfi. Ražīgākie fotogrāfi (bez redakcijas locekļiem) ir Aina Gailīte (1646 fotogrāfijas), Pēteris Strazds (863), Māris Brancis (782), Ojārs Greste (608), Roberts Birze (233).

Autori un lasītāji ir visās pasaules malās – gan Austrālijā, gan Latvijā, gan ASV, gan Kanādā, gan Ķīnā, gan...

Liels paldies visiem rakstu autoriem un fotogrāfiem, kuri savu darbu laikrakstam „Latvietis“ dara bez honorāriem!

Paldies arī visiem, kuri dod finansējumu, lai vispār varētu laikrakstu izdot! Ne latviešu organizācijas, ne Latvijas, ne Austrālijas valsts nedod finansiālu atbalstu laikrakstam. Mēs pastāvam no samaksām par reklāmām, no abonementiem un no indivīdu ziedojumiem. Šogad ir bijušas grūtības saņemt ziedojumus, jo ir problēmas ar PayPal. Mēs ceram to izlabot, bet var arī atbalstu iemaksāt laikraksta bankas kontā: Sterling Star Pty Ltd, ANZ Bank, BSB 013445, Account No.: 285628968.

Paldies jums visiem, turpinām darbu!

GN
2019. g. 19. novembrīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com