Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

Sveicināti, lasītāji!

Laikraksts Latvietis Nr. 126, 2011. g. 12. janv.
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Redakcija atgriezusies Melburnā no neticami skaistiem Viktorijas Alpiem. 3x3 saiets Folskrīka bija pulcējis latviešus (un dažus nelatviešus) gan no Austrālijas, gan no aizjūras valstīm, un pavadījām draudzīgu un izglītojošu nedēļu referātos, ievirzes, puduros un citās nodarbībās.

Bet ar to nav beigušās vasaras nodarbības. Ir sākusies LAAJ Annas Ziedares Vasaras vidusskola, kura pievienojusies tīmekļa pasaulei ar savu vietni http://www.azvv.org.au, kur var katru dienu lasīt jaunākās ziņas par notikušo. Vasaras vidusskola jau sen draudzējas ar skaitļotāju pasauli. Pirms ļoti daudziem gadiem tur vienu gadu bija uzradies latviski runājošs dators – Mekintošs, ko bija atvedis un programmējis šo rindiņu rakstītājs.

Laikrakstā publicējam ļoti atšķirīgas pārdomas par aizvadītajām Austrālijas Latviešu 53. Kultūras dienām. Man gan jāsaka, ka Kultūras dienas ir ļoti izdevušās – gan objektīvi, iesaistīto skatītāju un dalībnieku skaita ziņā, gan subjektīvi, snieguma kvalitātes ziņā. Tās pierādīja, ka Mēs to varam! Vai arī, ka Mēs VĒL to varam! Nākamajā laikraksta numurā turpināsim KD aprakstus.

Gadu mija ir arī laiks savilkt kopā iepriekšējā gadā notikušo. Gunārs Bērzzariņš apraksta latviešu sporta pasauli 2010. gadā.

Tātad gads ir sācies! Uz priekšu ar jaunu enerģiju!

GN
2011. g. 12. janvārīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com