Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Lūgšana dūmu aptumšotās dienās

Arhibīskapes Laumas Zušēvicas lūgšana

Laikraksts Latvietis Nr. 615, 2020. g. 23. sept.
Lauma Zušēvica -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Svētais Debestēvs, Tu, kas esi Visvarens savā žēlastībā un spēkā, no sirds lūdzam, Kungs, dzēsi liesmas, kas posta dabu un briesmās apdraud Tavus bērnus. Ietērp savā spēkā tos, kuriem jābēg, pasargā ik katru no tiem un stiprini visus tos, kas ir izmisumā. Tēvs, daudzās vietās deg pasaule, ko TU tik ļoti mīlēji, ka tai atdevi savu Dēlu, mūsu Kungu Jēzu Kristu. Piedod, Tēvs, to mēs lūdzam no visas sirds. Mēs pārāk maz esam dzīvojuši tā, lai aizsargātu dārgās, svētās radības dāvanas, ko esi mums devis. Palīdzi mums tās patiesi novērtēt un pasargāt. Lūdzam par tiem, kam māju vietā pelni vien palikuši, un par tiem, kam grūti elpot. Lūdzam par bēgļiem, kam nekur nav patvēruma, jo liesmas izpostījušas to mazumu, kas vēl viņiem vēl bija. Stāvi klāt visiem, kas cietuši ugunsgrēkos un tiem, kas sēro, jo miruši viņu tuvinieki. Visas šīs briesmas ir pārāk lielas mūsu spēkiem, pasargā tos, kas gatavi savas dzīvības zaudēt, lai citus glābtu.

Kungs Jēzu, dziedini tos, kam sāp, kas saslimuši ar ļauno Covid-19 vīrusu, tos, kas cieš no tā, vai citu slimību, sekām. Stāvi klāt ģimenēm un bērniem, jauniešiem, kuru dzīves smagi izmainījušās dēļ pandēmijas dēļ. Neļauj mums aizmirst, turpināt ar žēlsirdību būt klāt tiem, kas ir vientuļi, tiem, kuri ir ar daudziem gadiem svētīti, bet ne vairs ar daudziem draugiem. Palīdzi atrast darbus tiem, kas tos zaudējuši. Tu zini, cik ļoti viņi jūtas kā nedrošības vētrā mētāti. Esi mūsu miers, lai spējam citus mierināt un Tevis dotajā mīlestībā atjaunot cerību.

Dievs Svētais Gars, Tu, kas dzīvu dari katru, iedrošini arī mūs. Palīdzi neiekrist izmisumā, jeb, vienaldzībā tik daudzu grūtību un pārbaudījumu priekšā. Sargi savu Baznīcu visā pasaulē. Vairo Gara augļus visās pasaules valstīs, lai taisnība un patiesība vairotos līdz ar mīlestību starp mums visiem. Lūdzam, lai tikai deg liesmas, kas sirdis atjauno un garu paceļ pāri visām grūtībām. Palīdzi katram sevī saskatīt gan savu nespēku un grēku, gan Tavu Garu, kas iedrošina nepadoties ļaunumam, – tam ļaunumam, kas vairo naidu, cilvēkus šķeļ un apdraud.

Kungs, palīdzi mums vienmēr paļauties uz Tevi un pateikties, ka Tu esi Dievs, kurš ir allaž atrodams. Tu mūs pilnīgi pazīsti visos sīkumos, un mēs tagad uzticam Tev visu savu dzīvi – līdz tās pašai sīkākajai daļiņai. Paldies, ka Tu esi bijis, esi tagad un būsi mūsu drošais patvērums, mājvieta, ko nekāda vara nespēs atņemt – nekad. Āmen.

+ Lauma
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com