Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2020. gada PBLA KF apbalvojumi

Goda balva, Goda diploms, Krišjāņa Barona prēmija un Atzinības raksti

Laikraksts Latvietis Nr. 624, 2020. g. 18. nov.
PBLA Kultūras fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA_KF

PBLA_KF_01_KG

Kārlis Gulbegs.

PBLA_KF_02_PK

Pēteris Korsaks.

PBLA_KF_03_JL

Jānis Liepiņš.

PBLA_KF_04_JD

Austrālijas Latviešu 36. Jaunatnes dienas.

PBLA_KF_05_EL

Elvīra Latiša.

PBLA_KF_06_LNPL

Latviešu Nacionālā Padome Lielbritānijā.

PBLA_KF_07_SA

Selga Apse.

PBLA_KF_08_IC

Ingmārs Čaklais.

PBLA_KF_09_LE

Līga Ejupe.

PBLA_KF_10_GG

Guntars Gedulis.

PBLA_KF_11_KK

Kārlis Kasparsons.

PBLA_KF_12_HP

Henrijs Pacers.

PBLA_KF_13_AS

Arnis Siksna.

PBLA_KF_14_MS

Māris Siksna.

PBLA_KF_15_IS

Ieva Šaule.

PBLA_KF_16_IT

Ingrida Anna Tārauda.

GODA BALVA

Arturam Tālivaldim Rubenim (ASV) par izcilu ilggadēju darbu teātra mākslā.

Kārlim Gulbergam (Austrālija) par mūža ieguldījumu latviešu teātrī un jaunākās paaudzes skatuves gaitu veicināšanā.

* * *

GODA DIPLOMS

Pēterim Korsakam (Latvija) par ilggadēju un izcilu darbu, laikrakstā Latvija Amerikā publicējot informatīvus rakstus un fotogrāfijas par vēsturiskiem notikumiem, kā arī par grāmatas Latviešu fotogrāfi – kara liecinieki izdošanu.

* * *

KRIŠJĀŅA BARONA PRĒMIJA

Jānim Liepiņam (Latvija) par ilggadēju un izcilu darbu laikrakstā Latvija Amerikā publicējot rakstus par kultūrvēsturiskiem notikumiem un personām un uzsverot latviešu valodas skaistumu un neizsmeļamo bagātību.

* * *

ATZINĪBAS RAKSTI

Austrālijas Latviešu 36. Jaunatnes dienu rīcības komitejai – par svētku izcilu sarīkošanu un novadīšanu Melburnā, par latviešu dziesmu un deju tradīciju, un latviešu kultūras veicināšanu Austrālijā, it īpaši piesaistot jauniešus.

Elvīrai Latišai (Austrālija) par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā, it īpaši darbojoties Melburnas etniskās raidstacijas 3ZZZ radio programmā.

Latviešu Nacionālai Padomei Lielbritānijā par virtuālo izstādi Latvieši Lielbritānijā.

Selgai Apsei (Kanāda) par izcilu un ilggadēju kalpošanu tautas deju tradīciju veicināšanai un kopšanai, kā deju kopas Daugaviņa vadītājai Kanādā, kā virsvadītājai XVI Deju svētku lieluzvedumā Māras zeme Latvijā un kā tautas deju nozares un lieluzveduma vadītājai XV Latviešu Dziesmu un Deju svētkos Kanādā.

Latviešu Lugu lasījumu – „LLL2020“ idejas autoram Ingmāram Čaklajam ar komandu (Lielbritānija) par adaptēšanos sarežģītajā situācijā, radot jaunus iestudējumus, nepadodoties apstākļiem.

Daigai Dupatei, Ievai Lapšānei (Latvija) un Leldei Vikmanei (Francija) par akcijas Savij Latviju vainagā ideju un īstenošanu, skaistā rotā savijot vairāk nekā 1 300 dalībniekus visā pasaulē.

Līgai Ejupei (ASV) par ilggadēju čaklu un dedzīgu kalpošanu kultūrai Amerikas Latviešu Apvienībai un Garezeram.

Guntaram Gedulim (ASV un Venecuēla, post mortem) par ilggadēju un dedzīgu kalpošanu dziesmai ASV un Dienvidamerikā.

Kārlim Kasparsonam (Austrālija) par mūža ieguldījumu latviešu sabiedrības veidošanā un attīstībā Austrālijā.

Minsteres bibliotekārei – Dinai Krastiņai (Vācija) par izcilo ieguldījumu – profesionāli sakārtoto bibliotēku un organizētajiem pasākumiem Minsteres bibliotēkas auditorijai.

Larim Krēsliņam (Kanāda) par dzejoļu krājumu Kad tu dosies prom.

Aijai Mežalei (Vācija) un Ingridai Annai Tāraudai (Īrija) par Pasauļa latgalīšu saliduojumu, virtuālā lidojumā ļaujot satikties Latgales cilvēkiem pasaulē.

Henrijam Paceram (Austrālija) par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā, it īpaši darbojoties skautu kustībā un jaunatnes latviskā audzināšanā.

Arnim Siksnam (Austrālija) par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā, it īpaši par sabiedrības organizāciju uzturēšanu, atbalstīšanu, un Brisbanes Latviešu draudzes un Brisbanes Latviešu sabiedrības garīgās dzīves uzturēšanu.

Mārai Siksnai (Austrālija) par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas un Brisbanes latviešu sabiedrībā, tās kultūras uzturēšanā, attīstīšanā un jauniešu latviskās audzināšanas darbā, kā arī par Brisbanes Latviešu draudzes un sabiedrības garīgās dzīvēs uzturēšanu.

Ievai Šaulei (Austrālija) par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā, it īpaši nodrošinot latviešu sabiedrību Tasmānijā, un nesot Latvijas vārdu austrāliešu sabiedrībā.

Ingridai Annai Tāraudai (Īrija) par jauno Londonā nesen klajā nākušo bilingvālo dzejas antoloģiju The Last Model / Pādejais Modeļs.

Jurim Zommeram (Kanāda) par dzejoļu krājumu Vārdu sapnis.

PBLA Kultūras fonds
2020. g. 18. novembrīAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com