Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Esi informēts, atgriežoties Latvijā“

ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā“

Laikraksts Latvietis Nr. 658, 2021. g. 13. jūlijā
Nodarbinātības valsts aģentūra -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES konsultanti veido septīto raidījumu Esi informēts, atgriežoties Latvijā. Raidījums būs skatāms 29. jūlijā plkst. 16.00 EURES Latvia Facebook lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia), raidījuma tēma – veselības aprūpes pakalpojumi Latvijā.

NVA EURES konsultants Andris Segliņš, raidījuma vadītājs, sarunā ar Nacionālā veselības dienesta Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāju Andretu Līvenu un Klientu apkalpošanas centra vadītāja vietnieci Simonu Daudi skaidros jautājumus, kas saistīti ar veselības aprūpes pakalpojumiem Latvijā. Raidījuma skatītāji uzzinās, kam ir tiesības uz valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kāda ir reģistrācijas kārtība pie ģimenes ārsta, kādos gadījumos tiek lietota Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK), kur meklēt informāciju un palīdzību ar veselības aprūpi saistītos jautājumos.

Tiešsaistes translācijas sekotāji EURES Latvia Facebook lapas komentāru sadaļā varēs uzdot arī savus jautājumus un, ja nepieciešams, vienoties par individuālajām konsultācijām pie NVA EURES konsultantiem.

17. jūnijā NVA EURES Latvia Facebook lapā tika pārraidīts sestais cikla Esi informēts, atgriežoties Latvijā tiešsaistes raidījums, kurā Akadēmiskās informācijas centra (AIC) valdes priekšsēdētāja Baiba Ramiņa, AIC vecākā eksperte Rita Teclofa un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Euroguidance programmas vadītāja Ilze Astrīda Jansone skaidroja jautājumus, kas saistīti ar diplomu atzīšanu Latvijā un rīcībām, kas jāveic, ja plānojat turpināt mācības Latvijā vai vēlaties strādāt reglamentētā profesijā, kā arī informēja par izglītības sistēmu un rīkiem izglītības iespēju meklēšanai Latvijā.

Visi iepriekšējie cikla Esi informēts, atgriežoties Latvijā tiešsaistes raidījumu ieraksti jebkurā laikā un vietā ir skatāmi EURES Latvia Facebook lapā:

1. raidījums EURES atbalsts remigrācijai: https://fb.watch/3UqqTbO-9y/

2. raidījums Bezdarbnieka pabalsts un tā eksports: https://fb.watch/3UmuRY0ysW/

3. raidījums Dzīvesvietas deklarēšanu un uzturēšanās Latvijā: https://fb.watch/4LxhPszSR7/

4. raidījums Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā: https://fb.watch/5bmCYbQBcb/

5. raidījums Starpvalstu nodokļu jautājumi: https://fb.watch/60amV9Hxwb/

6. raidījums Ārvalstīs iegūtās izglītības un kvalifikācijas atzīšana Latvijā: https://fb.watch/v/1-cRzmPvN/

Tiešsaistes raidījumu ciklu Esi informēts, atgriežoties Latvijā, balstoties uz savu darba pieredzi un piesaistot dažādu jomu ekspertus, veido NVA EURES darba mobilitātes konsultanti, lai sniegtu remigrantiem aktuālāko informāciju par darba iespējām un dzīves apstākļiem Latvijā, valsts un pašvaldību institūciju pakalpojumiem un atbalstu, nepieciešamo dokumentu kārtošanu gan ārvalstī, pirms aizbraukšanas, gan Latvijā, atgriežoties, par bezdarbnieka pabalsta eksportu, nodokļiem, dzīvesvietas deklarēšanu, iegūtās kvalifikācijas atzīšanu un uzņēmējdarbības uzsākšanu Latvijā, kā arī citiem svarīgiem jautājumiem.

Cikla Esi informēts, atgriežoties Latvijā tiešsaistes raidījumi skatāmi EURES Latvia Facebook lapā katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst. 16.00.

Uz tikšanos 29. jūlijā!

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam! Ja Jums ir papildu jautājumi par darba iespējām Latvijā, sociālo aizsardzību (ģimenes pabalsti, bezdarbnieka pabalsts un tā eksports u.c.) vai starpvalstu nodokļu samaksu, aicinām sazināties ar NVA EURES konsultantiem.

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: https://www.facebook.com/eureslatvia

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Piektdienās no 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://ec.europa.eu/eures/public/chat-with-eures-advisers

Nodarbinātības valsts aģentūra
9.07.2021.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com