Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Perfekcioniste“

Leldes Stumbres jaunais romāns

Laikraksts Latvietis Nr. 660, 2021. g. 28. jūlijā
LM -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Grāmatas „Perfekcioniste“ vāks.

L. Stumbres romāns „Perfekcioniste“ izdots 2021. gadā, Rīgā, izdevniecība „Latvijas Mediji“.

„Vai esmu ieinteresēta?“ – tādu jautājumu sev ne reizi vien uzdod romāna galvenā varone Rolanda. Un tas nav vienkārši jautājums par to, kādu filmu noskatīties, doties vai nedoties uz kādu pasākumu. Jautājums skar visu viņas dzīvi, kas norisinās perfektā saskaņā, kurā ir perfekta ģimene, perfektas attiecības un perfektas nākotnes izredzes. Kad viss sabrūk, Rolanda neapjūk. Viņa zina, kā par sevi pacīnīties, kaut arī „nav ieinteresēta.“

Sievietes pasaule ir sarežģīta, bet galvenais – tajā paslēpta vēl cita pasaule, par ko dažkārt pats cilvēks pat nenojauš.

Lelde Stumbre šo romānu rakstīja palēnām, piecu gadu garumā un pati apgalvo, ka tam nav nekādas saistības ar viņas pašas dzīvi. No vienas puses, tam var piekrist – rakstniekam ir tiesības fantazēt un radīt pavisam atšķirīgu pasauli, no otras puses – nav iespējams pilnībā atvienoties no realitātes, kurā rakstnieks dzīvo.

L. Stumbre savu apjomīgo stāstu par Rolandu noslēdz sev raksturīgā veidā – savādi. Viņa vienmēr to apgalvojusi: cilvēka dzīve nerisinās tikai sadzīviskā līmenī, pastāv vēl kaut kas. Un tieši tas ir pats interesantākais.

LMAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com