Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


AL58.KD būs!

Kultūras dienu plāns ir pilns ar variantiem

Laikraksts Latvietis Nr. 660, 2021. g. 28. jūlijā
Ilona un Klāra Brūveres -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL58KD2021

Sidneja. FOTO AL58KD.

Koris pie Sidnejas Operas nama. FOTO AL58KD.

Roberts Kenedijs (Robert Kennedy) teicis: „Ir ķīniešu lāsts, kurā teikts: „Lai viņš dzīvo interesantos laikos.“ Patīk vai nē, mēs dzīvojam interesantos laikos. Tie ir briesmu un nenoteiktības laiki; taču viņi ir arī atvērtāki radošajai enerģijai nekā jebkurš cits vēstures laiks.“ (1966).

Nu un tātad var teikt, ka Austrālijas Latviešu 58. Kultūras dienas (AL58.KD) ir pārņēmusi radošā enerģija. Jā, KD nebūs tādi pasākumi, kā bija paredzētas 2020. gadā ar četriem Latvijas koriem un Tautu Meitām, bet lielākais vairums no tā, kas bija paredzēts, tomēr notiks. Pateicoties radošai enerģijai, KD plāns jau no 2021. gada sākuma ir bijis pilns ar variantiem; varianti, kas ļauj Latvijas māksliniekiem piedalīties kopīgos pasākumos ar Austrālijas latviešiem, izmantojot tehnoloģiju, vai varianti, kas ļauj skatītājiem būt klātienē vai priecāties un baudīt attālinātā veidā. Viss jau ir iespējams!

Tātad, mīļie Austrālijas latvieši, turpiniet gatavoties KD un esiet droši, ka KD notiks – būs jauni piedzīvojumi, būs pazīstami pasākumi, un KD varēs baudīt vēl plašāka auditorija!

Ilona un Klāra Brūvere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com