Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ziedo un kļūsti par Vītolu fonda draugu

Augusts ir „Draugu mēnesis“

Laikraksts Latvietis Nr. 663, 2021. g. 18. aug.
Vītolu fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Jau otro gadu augusts tiek izsludināts par „Draugu mēnesi“ Vītolu fondā. Ikviens tiek aicināts ziedot, lai, pienākot septembrim, ziņu par stipendijas piešķiršanu saņemtu vēl kāds jaunietis, jo šogad fonds saņēma nepieredzēti lielu palīdzības pieteikumu skaitu (628!). Pandēmija un tās radītās sekas apgrūtinājušas situāciju daudzām ģimenēm, tāpēc ikkatra jauna stipendija ir neizmērāms atbalsts.

Nav svarīgi, cik liels vai mazs ir ziedojums, jo ik eiro ir puzles gabaliņš, kas kopā veido gada stipendiju – 2000 eiro apmērā. Pirms gada akcijas ietvaros tika saņemti ziedojumi, kas ļāva piešķirt stipendijas vairākiem talantīgiem jauniešiem, kam citādi augstākā izglītības ieguve būtu stipri ierobežota.

„Pateicoties stipendijai, es varēju pabeigt studijas un saņemt morālu atbalstu laikā, kad izjuka mana ģimene – 7 gadus pēc tēta nāves nomira arī mamma. Jutu, ka esmu vajadzīga un neesmu pamesta nelaimē viena,“ teic bijusī stipendiāte.

Kāds vieds ķīniešu sakāmvārds māca: „Ja plānojat vienu gadu, stādiet rīsus. Ja plānojat desmit gadus, stādiet kokus. Ja plānojat 100 gadus, izglītojiet cilvēci.“ Palīdziet savai tautai attīstīties un būsit nodrošinājuši nākotni ne tikai sev, bet arī saviem bērniem un mazbērniem, jo ik cilvēks šajā pasaulē ir neredzamām saitēm savienots viens ar otru, un, tikai ļaujot citam pakāpties, mēs arī paši celsimies augšup! Ļausim 1. septembri ar cerību sasniegt vēl vairāk jauniešiem!

Ziedot iespējams:

Nodibinājums „Vītolu fonds“
Reģ.Nr.40008066477
LV48UNLA0050020101491
Ziedojums „Draugu stipendijai“

Vītolu fonds ir nevalstiska organizācija, kas teju 20 gadu garumā piepilda mērķi stipendiju veidā palīdzēt talantīgiem, spējīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem. Savā darbības laikā ar fonda administrētajā stipendijām studējuši vairāk nekā 4000 jaunieši, aptverot teju visus Latvijas reģionus un augstākās izglītības iestādes.

Vītolu fonds
www.vitolufonds.lv
9.08.2021.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com