Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


3x3 no 2.-8. janvārim Vudhausā, Adelaidē

Vēl nav par vēlu pieteikties!

Laikraksts Latvietis Nr. 234, 2012. g. 12. dec.
Kārlis Ātrens un Jolanta Lārmane -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
3x3_Sarkans

Koka namiņš. FOTO Kārlis Ātrens.

3x3 Pieteikšanās lapa.

Jūs gaida labākā šīs vasaras pavadīšanas iespēja Austrālijā! 3x3 saiets paredzēts gan ģimenēm vairākās paaudzēs – ar bērniem vai bez bērniem, gan individuāliem dalībniekiem, gan jauniešiem, studentiem vai vienkārši latvietības cienītājiem tuvāko draugu pulkā. Veselu nedēļu notiks rīta, pēcpusdienas, vakara un vēlā vakara latviskās nodarbības dažādām gaumēm. Paredzēta atsevišķa dienas nodarbību programma kā pieaugušajiem, tā 5-13 g.v. bērniem.

Pieaugušo rīta programmā – latviskās dzīvesziņas nodarbības, kurās Latvijas viesi Aina un Gvido Tobji mūs iepazīstinās ar ģimenes godu paražām un dzīvo radību gudrību. Latvijas politikas jautājumus iztirzās Dr. Uldis Ozoliņš, latviskus ēdienus cept un vārīt mācīs izcilās Adelaides saimnieces, aktīvi sportot visus mudinās Petras Nesteckis.

Pēcpusdienās uz dziedāšanu korī 3x3 dalībniekus gaidīs izcilais Dziesmu svētku virsdiriģents Ivars Cinkuss. Zane Šmite mācīs adīt roku locītavu sildītājus, maučus, pērlīšu tehnikā. Aina Tobe palīdzēs saskatīt krāsaino pasauli mums apkārt un uzburt brīnumu ar otas palīdzību gleznošanas nodarbībās. Andris Ziedars brīvās dabas pastaigu cienītājus izvedīs pa teiksmaino Adelaides kalnu takām.

Launaglaikā Gvido Tobis visus interesentus iepazīstinās ar dažādiem dziedniecisko masāžu veidiem, kas ietvers gan teorētiskas zināšanas, gan demonstrācijas, gan praktiskas nodarbības. Nāciet uz šo nodarbību kopā ar saviem mīļajiem un sniedziet viens otram neaizmirstamu dziedniecisko masāžu! Vera Petrova mācīs vērpt vilnu un zīdu ar ratiņa palīdzību. Zane Šmite vadīs tradicionālās dziedāšanas nodarbības. Programmā pieaugušajiem vēl referāti, dziedāšana, muzicēšana, zolīte, filmas skatīšanās, vēlā vakara nodarbības, satikšanās un patīkama laika pavadīšana!

Bērnu programmu vadīs Gita Nestecka. Bērni mācīsies gatavot latviskus ēdienus kopā ar Adelaides saimniecēm un krāsainos brīnumus gleznos kopā ar Ainu Tobi. Būs daudz sportošanas, orientēšanās, šķēršļu izaicinājuma kalna pārvarēšana, lāzeru šaušana eikaliptu mežā, kā arī teātris, muzicēšana, bērnu videofilmas veidošana un vēl daudz kas cits. Saieta vakarus iecerēts pavadīt kopējās nodarbībās pieaugušajiem un bērniem, tādējādi veicinot visu paaudžu sadarbību. Būs viktorīna, ģimeņu vai komandu stafetes, danču un rotaļu vakars, kopējs iepazīšanās un atvadu vakars.

Sanāciet, sabrauciet, salidojiet uz 30. jubilejas 3x3 saietu! Vairāk informācijas par programmu un šo 3x3 saietu meklējiet www.3x3australija.com Piesakieties un piedalieties – nenožēlosiet!

Jolanta Lārmane un Kārlis Ātrens
3x3 2013 Adelaidē rīkotājiAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com