Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MLB Daugavas skolas

Atzīmē 58. skolas izlaidumu

Laikraksts Latvietis Nr. 287, 2013. g. 5. dec.
Līga Dārziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola

Absolventi (no kreisās: Tomas Kalējs, Lūkas Elberts, Līsa Jaunalksne, Kintija Jakse) ar savām māmiņām. FOTO Maksis Dārziņš.

Sestdien, 30. novembrī, Melburnas Latviešu namā notika Melburnas Latviešu biedrības (MLB) Daugavas skolas 58. izlaiduma akts. Daugavas skolas gaitas nobeidza četri jaunieši – Kintija Jakse, Līsa Jaunalksne, Lūkas Elberts un Tomas Kalējs. Svinīgā ceremonijā absolventi nodeva skolas karogu 7. klases audzēkņu glabāšanā uz nākošo gadu, vispirms piestiprinot karoga mastam sudraba plāksnīti ar iegravētiem vārdiem – Jauni esam, jauni būsim Latvijai!

Izlaiduma svētkus ar svētbrīdi ievadīja mācītājs Aldis Elberts, silti uzrunājot jauniešus un viņus mudinot – nelikt ratus pirms zirga!

Sekoja apsveikumi skolai un absolventiem no vairākām labvēļu organizācijām. Klausījāmies arī pārzines Līgas Dārziņas sniegto skolas 2013. gada darbības pārskatu, skolotājas Daces Daliņas uzrunu jauniešiem un pašu absolventu skolas gaitu atmiņas.

Pēc izlaiduma viesi pakavējās pie vecāku skaisti klātajiem galdiem un priecājās par jauniešu sasniegumiem latviešu skolā.

Līga Dārziņa
Daugavas skolas pārzine
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com