Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Vienreizēja nometne Melburnas tuvumā

Rīgas (1.) gaidu un Rīgas (102.) skautu nometne martā

Laikraksts Latvietis Nr. 303, 2014. g. 3. apr.
Zentis M-Lauriņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Nometnes dalībnieki. FOTO Arnis Vējiņš.

Plosts. FOTO Arnis Vējiņš.

Zentis. FOTO Arnis Vējiņš.

Mans vārds ir Zentis, un es esmu latviešu mazskauts. Es rakstu, lai Jums pastāstītu par vienreizējo nometni, kas nesen, karalienes dzimšanas dienas garajā nedēļas nogalē tika vadīta Dromanā, jo Tērvete slēgta kopš lielajiem ugunsgrēkiem Kilmoras apkārtnē.

Mums ļoti labi gāja, un bija daudz dažādu aktivitāšu. Mēs darījām: koku sērfošanu un mums bija jāatrod ceļš ārā no bailīgā 3D labirinta. Mēs satikām arī Dromānas jūras skautus, un mums iemācīja, kā uzbūvēt plostu, ar ko tad mums bija sacīkstes. Mums ar fotoaparātiem bija zelta poda meklēšana. Vakarā mums bija mītnes vakars, kur mēs mācījāmies dzejoļus un dziesmas, un kā siet mezglus. Bija arī spēļu vakars. Uz jūrmalu bijām četras reizes, un laika apstākļi bija burvīgi. Mēs jūrmalā redzējām roni, kas divas dienas pēc kārtas gulēja smiltīs un sauļojās.

Ja tu arī gribi piedzīvot dažus no dzīves vislabākajiem brīžiem, sadraudzēties uz mūžu, satikt jaunus cilvēkus un iemācīties jaunas lietas, tad tev arī vajadzētu iestāties mazskautos, tāpat kā es izdarīju. Jūs to nenožēlosiet.

Zentis M-Lauriņš,
8 g. vecumā,
Rīgas (102.) skautu vienības mazskauts.
Rīgas (1.) gaidu vienība
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com