Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Priecīgas pēdas“

LELBA labdarības pasākums

Laikraksts Latvietis Nr. 309, 2014. g. 14. maijā
Daina Grosa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Priecigas_pedas_0

Projekts „Priecīgas pēdas“.

Toms Gross. FOTO Daina Grosa.

Šī gada janvārī Vasaras vidusskolā Dzintaros, Adelaidē viesmācītājs no Mineapoles māc. Dāgs Demandts uzrunāja skolniekus par labdarības akciju Priecīgas pēdas, ko organizē Latviešu evanģēliski luteriskā baznīcā Amerikā (LELBA) kā daļu no luterāņu baznīcas jauniešu kalpošanas darba. Idejas iniciatori bija Garezera Vasaras vidusskolas III klases audzēkņi. Labdarības akcijas mērķis ir Walk-a-thon vai līdzīga pasākuma rīkošanas rezultātā saziedot naudu trūcīgām ģimenēm Kurzemē apavu iegādei.

II klases skolnieku Tomu Grosu no Melburnas šī ideja uzrunāja, un Toms izdomāja, ka Austrālijas jauniešiem arī jāiesaistās šinī projektā. Toms Melburnā ir Koonung Secondary College 10. klases skolnieks, ir absolvējis Melburnas Latviešu skolu Daugava, pašlaik ir Melburnas Latviešu vidusskolas audzēknis un ir Melburnas Latviešu ev. lut. draudzes loceklis.

Tā radās ideja par Bike-a-thon, kur ieinteresētas personas – visās vecuma grupās – varētu pieteikties, tai pat laikā lūdzot atbalstu no sava paziņu loka sponsorēt vai atbalstīt viņu braucienu tā, lai saziedotā naudiņa tiktu izmantota labam mērķim – iegādāties apavus kurzemniekiem ar ierobežotiem naudas līdzekļiem.

Projekta izdale (kur Toms arī piedalīsies) plānota no 15. līdz 22. jūnijam, Kurzemē, Latvijā. Līdz šim ASV un Kanādā jau atsaukušās 12 pilsētas; Melburna sanāks 13. pilsēta: Mineapole, Otava, Denvera, Filadelfija, Sietla, Hamiltona, Vašingtona, Demoina, Bostona, Kalamazū, Lansinga un Milvoki.

Toms aicina visus, kam ir interese piedalīties, pieteikties caur sekojošo mājaslapu līdz 25. maijam: http://priecigaspedas.info/register un Toms katram nosūtīs pledge anketas, kā arī sīkāku informāciju par šo pasākumu. Sīkāku informāciju arī var iegūt, rakstot Tomam Grosam: info@priecigaspedas.info

Bike-a-thon notiks 8. jūnijā no plkst. 10.00-13.00.

Brauciens būs no Lilydale dzelzceļa stacijas līdz Warburton pilsētiņai, braucot 40 km pa slaveno Lilydale-Warburton divriteņu ceļu. Ceļš ir samērā lēzens un nesagādātu grūtības ģimenēm ar vecāko pamatskolas klašu vecuma bērniem. Ceļš vijas caur skaisto, kalnaino Yarra Ranges rajonu. Sīkāku informāciju par maršrutu var iegūt: http://www.yarraranges.vic.gov.au/things_to_do/ lilydale_to_warburton_rail_trail Brauciena beigās braucējiem un viņu atbalstītājiem būs iespēja kopīgi paēst pusdienas. Ja nebrauciet, bet nāciet braucējus atbalstīt, varat arī pievienoties iepriekš piesakoties info@priecigaspedas.info – pusdienu maksa būs $10.

Ja paši nevarat piebiedroties braucienam vai nākt līdzi to atbalstīt, ir arī iespējams ziedot naudu šim mērķim, sūtot čeku Melburnas Latviešu Ev. Lut draudzei vai iemaksājot naudu draudzes kontā, kā mērķi uzdodot Priecīgas pēdas.

Piebiedrojieties Tomam, izvingrināsim muskuļus un saziedosim naudu vērtīgam mērķim!

Daina Grosa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com