Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Parnell ielas svētki

Nav ko sēdēt mājās... Nāc un piedalies!

Laikraksts Latvietis Nr. 444, 2017. g. 4. febr.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
SidnejasLatviesuBiedriba

Tā kā daudzi ņurd, ka pēc vasaras brīvdienām nav kur iet, nav ko darīt, tad nolēmām, ka šogad Sidnejā sarīkojumi jāsāk agrāk nekā tas ierasts – ap martu, aprīli. Ņemsim piemēru no Latvijas un rīkosim svētkus – ielas svētkus, kur visi, kas vēlas, var nākt pavadīt īsāku vai garāku laiku svētku gaisotnē. Var nākt uz stundu, – var palikt visu dienu!

Kopš AL55.Kultūras dienām Sidnejā nav bijis latviešu tirdziņš! Un kam tad nepatīk iegādāties ko jaunu, nebijušu. Varbūt drusku nodiņģet cenu? Būs daiļamatnieku un mākslinieku ražojumi, būs ēdieni, būs arī jauni trauki un kosmētikas no Latvijas! Būs mantas par smieklīgi lētām cenām!

Un kad iepirkumu kules būs pilnas, bet vēderi jau ies uz tukšo pusi, tad tos ar pusdienām solās piepildīt Sidnejas Latviešu nama Dāmu kopas dāmas. Bet lai nemielotu tikai miesu vien, tad Baltajā zālē varēs baudīt Sidnejas mākslinieku izstādi, kas pārvesta mājās no nesenajām AL56. Kultūras dienām Melburnā.

Latvijas simtgades karogs Sarkanbaltsarkanais ceļš ir daudz aprakstīts presē, bet Parnell ielas svētkos ikkatram būs iespēja parakstīties viesu grāmatā un nofotografēties ar to, un fotogrāfiju ievietot Ceļa mājas lapā, visiem ko redzēt, vai vienkārši vēlāk parādīt to saviem mazbērniem: Re! Te mēs piedalījāmies Latvijas simtgadē!

Sveiksim karogu, un pie uzkodām un atspirdzinājumiem baudīsim Sidnejas jauniešu un talantīgo mākslinieku sniegumus. Daudzi varbūt nezin, ka sestdienas skolā ir izveidojies varens orķestris. Un kur tie gadi kopš kādā sarīkojumā redzam tautas dejas? Jautrais pāris nepievils! Būs humors teātrnieku izpildījumā, un būs Ellas Mačēnas vadītie muzikanti. Sidnejā ir izveidojies jauns meiteņu ansamblis, kuras pirmo reizi dzirdējām 2016. g. Valsts svētku svinībās. Un visu beidzot, ar jautrām dziesmām uzstāsies iemīļotais Latvijas diriģents un solists Ints Teterovskis.

Ja jau tik daudz to mūziķu un dziedātāju, tad jau prasās pēc dziedāšanās! Svētkus noslēgsim ar Inta Teterovska meistarīgi vadīto Sadziedāšanos, kur visiem būs viegli sekot līdzi lielajiem vārdiem uz ekrāna.

Nav ko sēdēt mājās un vaidēt, ka sabiedrībā nekas interesants nenotiek. Nāc un piedalies, – veidosim sev priekus paši pēc savas patikas! Sidnejas Latviešu namā, sestdien, 4. februārī, no plkst. 11.00.


Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com