Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Simtgades karogs Kanādā

Latvijas novads Montreālā

Laikraksts Latvietis Nr. 448, 2017. g. 22. febr.
Mārtiņš Štauvers -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Montreālas Latviešu organizāciju padomes sēdi 26. janvārī vadīja priekšnieks R. Klaiše. Tajā piedalījās 7 padomes locekļi. Sekretārs M. Štauvers ziņoja par iepriekšējās sēdes aprisēm. Sēdes vadītājs iepazīstināja ar kasiera V. Paegles kases pārskatu. Tā galvenais punkts bija Latvijas valsts svētku trīsdaļīgā sarīkojuma norēķins, kas uzrādīja $130 iztrūkumu. Tomēr padomes līdzekļi kasē un Stipendiju fondā ir pietiekami. Padome izteica sirsnīgu paldies visiem rīcības komitejas darbiniekiem un programmas izpildītājiem par atdevi šim nozīmīgajam notikumam sabiedriskajā dzīvē. Padome apstiprināja 3 čeku parakstītājus – V. Paegli, R. Klaiši un Dāvidu Porieti Bedard.

Turpmāk organizācijām nebūs vairs jāmaksā dalības maksas.

Montreāliešiem tuvākā nākotnē gaidāmi vairāki sarīkojumi. To vidū pie Latviešu centra 4. martā plkst. 14.00 montreālieši saņems Latvijas simtgades ceļojošo karogu, ko nākošā dienā nodos Otavas sabiedrībai un vēstniecībai. Uzņēmīgā Līva Zemīte no Toronto karoga maršrutu izkārtojusi vēl vairākiem latviešu centriem Kanādā. Nākotnē iespējams arī Latvijas vēstniecības Kanādā iepazīšanās vakars.

Un tad vēl šī gada valsts svētku sarīkojums. R. Klaiše ierosināja organizāciju apvienošanos. Padome atzina to par vēlamu, aicinot neaktīvās sabiedriskās vienības savus līdzekļus iemaksāt padomes kasē un sabiedrisko sarīkojumu rīkošanā iesaistīties jebkuru latvieti, kam rūp mūsu novada nākotne.

Pienācis laiks šī gada stipendiju pieteikumiem. Tie iesniedzami līdz 1. maijam priekšniekam R. Klaišem. Nākamais pieteikšanas laiks būs šī gada rudens.

Nākamā padomes sēde notiks 3. maijā plkst.19.30 Latviešu centrā Montreālā.

M. Štauvers
Laikrakstam „Latvietis“
Pirmpublicējums laikrakstā „Latvija Amerikā“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com