Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Gaviļniece ielūdz uz ballīti!

Latviešu Ciema avīzītei – 1!

Laikraksts Latvietis Nr. 449, 2017. g. 3. martā
Ingrīda Biezaite -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Latviešu Ciema avīzītes 1 gada dzimšanas dienas svinības. FOTO Ingrīda Biezaite.

Latviešu ciema avīzīte. FOTO Ingrīda Biezaite.

21. februāra vakarā ciema ļaudis kuplā pulkā pulcējās uz Latviešu Ciema avīzītes 1 gada dzimšanas dienas svinībām.

Latviešu ciema ļaudis arī ikdienā ir braši dziedātāji, katru nedēļu sanākot uz dziedāšanas pēcpusdienām, kad no dažādajām dziesmu grāmatām dzied skaistas dziesmas. Šajā svētku reizē, pateicoties Ivara Štubja dziedājumam ģitāras pavadījumā, dziesmas skanēja īpaši melodiski. Tā, kādam vērotājam no malas varētu likties, ka te notiek koncerts nevis lustīga ballīte par godu īpatnai jubilārei – Latviešu Ciema avīzītei.

Pēc vairākām nodziedātām dziesmām tējas istabā tika ievestas divas lielas gardas biezpiena tortes ar tajās iespraustām degošām svecītēm, kuras svinēt sanākušajiem bija kopīgi jānopūš.

Tad ar skanēja laimes vēlējumi, skandinātas glāzes, kurās dzirksteļoja šampānietis un dziedāts Augstu laimi, prieku, no sirds vēlējam!...

Daži teikumi par jubilāri – Latviešu Ciema avīzīte ir izdevums, kuru veido visi ciema ļaudis, rakstot joku stāstus, atmiņu stāstus, pārdomas, aprakstus par Ciema dzīvi. Iesniedzot arī dažādus dzejoļus, pašu sacerētus vai citu autoru. Katru mēnesi pašu spēkiem tiek sagatavota krustvārdu mīkla. Latviešu Ciema avīzīte ir krāsains 10 lappušu liels ikmēneša izdevums, kas nu jau sasniedzis gada vecumu.

Ingrīda Biezaite
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com