Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Visi ceļi šī gada decembrī vedīs uz Sidneju!

35. Austrālijas Latviešu Jaunatnes dienas

Laikraksts Latvietis Nr. 451, 2017. g. 18. martā
Aija Dragūna un Tālis Štubis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL35JD

Aija Dragūna un Tālis Štubis. FOTO Publicitātes foto.

Ar prieku un lepnumu Sidnejas jaunieši ziņo, ka 2017. g. decembrī Sidnejā notiks 35. Austrālijas Latviešu Jaunatnes dienas. Rīcības komiteja, Aijas Dragūnas un Tāļa Štubja vadībā, dedzīgi strādā un var jau atklāt Jaunatnes dienu emblēmu. Emblēmu ir izstrādājis talantīgais Sidnejas jaunietis, grafiķis Kaspars Mors (Moore).

Pēdējos gados ir ierasts, par spīti Jaunatnes dienu nosaukumam, ka kaut gan rīkošanas darbu uzņemas jaunieši, baudīt sarīkojumus var visi! Programmā ir paredzēti atklāšanas koncerts ar jauniešu muzikāliem priekšnesumiem, tautas deju uzvedums, Jaungada balle un ir iecerēts, ka piedalīsies viesi no Latvijas. Tuvāka informācija sekos.

Mēs aicinām visus uz Sidneju, lai kopā varam kopt latviešu kultūras tradīcijas un priecāties par jauniešu darbu. Jaunatnes dienu rīcības komiteja ir pateicīga par sabiedrības atbalstu. Gaidīsim Jūs mūsu sarīkojumos!

Starplaikā, ja vēlaties palīdzēt ar rīkošanu vai atbalstīt Jaunatnes dienas finansiāli, lūdzu, rakstīt 35jdsydney@gmail.com vai apmeklēt Jaunatnes dienu Facebook lapu: www.facebook.com/JDSAustralija.

Uz redzēšanos Sidnejā 27. – 31. decembrī!

Aija Dragūna un Tālis Štubis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com