Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Fonds „Sibīrijas bērni“

Izsludina divus konkursus skolēniem

Laikraksts Latvietis Nr. 458, 2017. g. 7. maijā
Fonds „Sibīrijas bērni“ -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
SibirijasBerni

Fonds Sibīrijas bērni izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š.g. 22. maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944, un līdz š.g. 18. maijam iesūtīt darbus zīmējumu konkursam SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949.

Ar konkursiem vēlamies mudināt skolēnus izzināt mūsu valsts un savas ģimenes vēsturi, stiprināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.

Regulāri braucam uz skolām, rādām filmas par vēsturi un stāstām par ekspedīcijām uz Sibīriju. Daudziem skolēniem ģimenē ir gan Sibīrijas, gan Trimdas stāsti. Vēlamies mudināt bērnus interesēties par šiem stāstiem.

Sacerējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ina Druviete, Pauls Raudseps, Ligita Kovtuna, Elita Veidemane, Valdis Bērziņš, Liveta Sprūde un Kaspars Pūce. Zīmējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ruta Čaupova, Tatjana Krivenkova, Vaira Cīrule, Linda Lūse un Regīna Deičmane.

Konkursu labāko darbu autoru apbalvošana notiks 14. jūnija konferences laikā Rīgā.

Sacerējumu konkursa nolikums:
http://sibirijasberni.lv/jaunumi/sacerejumu-konkurss-skoleniem-sibirijas-berni-19411949-trimdas-berni-1944-lidz-2017-gada-22-maijam/

Zīmējumu konkursa nolikums:
http://sibirijasberni.lv/jaunumi/zimejumu-konkurss-skoleniem-sibirijas-berni-19411949-lidz-2017-gada-18-maijam/

Fonds „Sibīrijas bērni“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com