Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latviešu Biedrībai Norvēģijā – Oslo

Ievēlēta jauna vadība

Laikraksts Latvietis Nr. 458, 2017. g. 7. maijā
Harijs Valdmanis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Gadskārtējā LBN – Oslo kopsapulce notika 20. aprīlī Latvijas vēstniecības telpās. Ieradušies gan bija tikai 11 biedru. Sapulci vadīja biedrības valdes priekšsēdis Kārlis Valdmanis, protokolēja Ivars Rags.

Biedru skaits 31.12.2016. – 92 biedri. Aizvadītajā gadā notikušas piecas valdes sēdes un viena kopsapulce. 23. jūnijā Disen saimniecības dārzā svinēja Līgo vakaru. Laiks bija labvēlīgs un piedalījās vairāk nekā 100 svinētāju. Jaunais Oslo Latviešu Teātris izrādīja īsu izrādi. Tautas deja ansamblis Ziemeļmeita dejoja un aicināja arī visus dejot līdz.

11. novembrī vēstniecības telpās svinējām Lāčplēša dienu. K. Valdmanis deva vakaram atbilstošu uzrunu. Oslo teātra grupa sniedza īsu izrādi. Vakars noslēdzās, iededzinot svecītes vēstniecības pagalmā.

Valsts svētku sarīkojums notika 12. novembrī; to rīkoja Kultūras biedrība Norge-Latvija.

Kastaņu skoliņa darbojās pavasarī un rudenī, notikušas 18 skolas dienas, piedalījušies caurmērā 35 bērni.

Kopsapulce ievēlēja valdi nākošajiem diviem gadiem. Bija priekšlikums sekojošam valdes sastāvam: Rags Ivars – valdes priekšsēdis; Halvorsen Ieva – sekretāre; Valdmanis Kārlis – kasieris; Belecka Gita – valdes locekle; Cirse Kļaviņa Karina – valdes locekle; Priede Iveta – valdes locekle.

Citu priekšlikumu nebija, un minētos ievēlēja ar aklamāciju. Revīzijas komisijā ievēlēja līdzšinējos revizorus Salenieku Jāni un Mežaku Arvilu.

Paredzētie sarīkojumi ir Līgo vakars 23. jūnijā; tam gan vel jāmeklē un jāatrod sarīkojuma vieta. Lāčplēša diena 11. novembrī, un vēl kāds mazāks sarīkojums rudens pusē. Valsts svētku sarīkojums; – tas šogad ir biedrības uzdevums. Jādomā par programmu: vai aicināt kādu populāru grupu no Latvijas, kas ir dārgi, bet pievelk vairāk publikas. Tas valdes ziņā.

Vēlu jaunievēlētai valdei sekmīgu darba gadu!

Harijs Valdmanis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com