Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


ALA 66. kongress

Piedalās Speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos

Laikraksts Latvietis Nr. 458, 2017. g. 7. maijā
LR Ārlietu ministrija -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No 5. līdz 7. maijam speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Atis Sjanīts piedalīsies Amerikas Latviešu apvienības 66. kongresā Čikāgā, ASV, lai tiktos ar latviešu kopienu un diskutētu par diasporai aktuālajiem jautājumiem. Vēstnieks uzrunās pasākuma dalībniekus paneļdiskusijā Diasporas loma Latvijas valsts nacionālās attīstības ietvarā.

Kongresa laikā ieplānotas diskusijas par diasporas iesaisti Latvijas ekonomiskās izaugsmes un drošības veicināšanā un latviešu uzņēmēju pieredzes apmaiņu, Latvijas simtgadi, diasporas organizāciju sadarbību un nākotni, kā arī diasporas kultūras un izglītības jautājumiem.

Amerikas Latviešu apvienības kongress pulcēs latviešu sabiedrības aktīvākos pārstāvjus, kā arī pārstāvjus no diasporas organizācijām un Latvijas institūcijām. Kongresa aicināto viesu vidū būs arī Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Informācijai ASV ir viena no lielākajām latviešu kopienām pasaulē. Ārlietu ministrija pastāvīgi sadarbojas ar Amerikas Latviešu apvienību, kā arī sniedz atbalstu diasporas projektiem ASV.

LR Ārlietu ministrijaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com