Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jaunatnes dienu biļetes jau pārdošanā!

Strauji tuvojas Austrālijas Latviešu 35. Jaunatnes dienas

Laikraksts Latvietis Nr. 475, 2017. g. 8. sept.
Daina Kaina -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL35JD

Austrālijas Latviešu 35. Jaunatnes dienas būs dziesmu, deju un uzdzīves pilna nedēļa. Gaidām dalībniekus no visas Austrālijas, kā arī izcilu kori no Latvijas. Jaunatnes dienu biļetes jau ir pārdošanā, un lai Jūs iekārdinātu, te ir īss pārskats par Jaunatnes dienu sarīkojumiem.

Atklāšanas koncerts notiks Sidnejas Latviešu namā ceturtdien, 28. decembrī. Šis koncerts atspoguļos Austrālijas Latviešu jauniešu muzikālās spējas un radošās dotības. Koncertā piedalīsies mūziķi no Sidnejas, Adelaides, Melburnas un Latvijas un ieskandinās mūsu Jaunatnes dienu svētkus! Programma būs krāšņa un daudzpusīga.

Tūlīt pēc Atklāšanas, aicinām visus uz latviešu danču vakaru; būs jūsu kārta uzdejot, padziedāt, satikt vecos draugus, kā arī iepazīties ar jauniem draugiem no citām Austrālijas pilsētām un jauniešiem no Latvijas.

29. decembrī jūs varēsiet izbaudīt mūsu Latvijas viesu sniegumu. Jauniešu koris MASKA popularizē Latvijas vārdu pasaulē, piedaloties starptautiskos koru konkursos un rīkojot koncertus kopā ar labākajiem Latvijas mūziķiem, kas to ierindo starp labākajiem koriem Latvijā un pasaulē. Kora galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir Jānis Ozols, kurš ir viesojies Austrālijā 2011. gadā ar vokālo grupu Baltijas Balsis, piedaloties AL33. Jaunatnes dienās. Kora repertuārs ir ļoti plašs; no latviešu un ārzemju klasikas līdz mūsdienīgiem pop/folk/etno mūzikas skaņdarbiem. Šis būs pirmais kora koncertceļojums ārpus Eiropas.

Kad MASKA būs jūs iedvesmojusi, nāciet arī jūs izvingrināt balss saites – baudīt sadziedāšanās vakaru Latviešu namā ar dziesmām, skābiem kāpostiem un desām, dzērieniem, uzkodām un jautru kompāniju. Tautas dziesmas un populāras dziesmas skanēs visu vakaru muzikantu pavadījumā.

Tautas deju uzvedums šogad notiks Sidnejas Latviešu namā, 30. decembrī. Uzvedumā Daudz apēda, daudz izdzēra, daudz darbiņu padarīja! piedalīsies latviešu tautas deju kopas no Adelaides, Melburnas, Kanberas un Sidnejas. Tajā izdejosim vienu no skaistākajiem gadalaikiem latviešu lauku dzīvē – talku, kad tika novākta raža, grūti strādāts, kā arī daudz dziedāts un dejots, visiem kopā priecājoties par bagātīgo ražu.

Pēc uzveduma atpūtīsimies (Vai uzdzīvosim – kā nu kurš!) apkūlībās Daugavas Vanagu namā. Izbaudīsim vieglas vakariņas un dzīvu mūziku, ko izpildīs grupa 4 kaķēni no Adelaides.

Jaunatnes dienas slēgs 31. decembrī Sidnejas Latviešu namā ar jaungada balli Diskotēka 70. Nāciet ģērbušies viskrāšņākajos 1970. gadu tērpos! Nāciet priecāties jaukajā vakarā, kas būs piepildīts ar dejām, dziesmām un jautrību!

Jaunatnes dienu biļetes var iegādāties elektroniski mūsu mājas lapā: www.35aljd.weebly.com. Sidnejiešiem arī būs iespējams biļetes iegādāties SLB grāmatnīcā Rīga. Biļetes varēs iegādāties arī uz vietas pirms katra sarīkojuma.

Vairāk informācijas par Jaunatnes dienu sarīkojumiem drīz parādīsies presē. Sīkāku informāciju var arī atrast Facebook: @JDSAustralia, vai rakstot uz epastu: 35jdsydney@gmail.com.

Nepalaidiet garām izdevību, izbaudīt daudzveidīgus un interesantus koncertus un sarīkojumus! Aicinām visus uz Sidneju no šī gada 27. līdz 31. decembrim piedalīties jautrajā nedēļā!

Daina Kaina
Austrālijas Latviešu 35. Jaunatnes dienu rīcības komitejas vārdā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com