Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MLS Basketbolisti C-Grāda meistari

Uzvara pēdējās sekundēs

Laikraksts Latvietis Nr. 479, 2017. g. 12. okt.
Dimis Pešudovs -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Priekšā no kreisās: Leonīds Spilbergs, Mičelis (Mitchell) Blāķis, Juris Misiņš un Maksis (Max) Bērziņš. Stāv: Kaspars Švolmanis, Andris Švolmanis, Oskars Graudiņš, Andrejs Ķirps un Ēriks Rozītis. FOTO Valdis Ķirps.

MLS vīriešu sastādītā basketbola vienība ņēma dalību Melburnas Basketbola Savienības ziemas turnīrā C-Grādā. Spēles notika pirmdienas vakaros Melbournas Sports and Aquatic Centre. MLS vienība sastāv no gados jauniem spēlētājiem, kā arī pāris veterāniem ar lielu pieredzi basketbolā.

Vienība sezonas beigās sasniedza finālu, kur satikās ar Carlton Stallions. Spēle sakās ātrā tempā, un puslaikā MLS izvirzījās astoņus punktus priekšā. Otrā puslaikā MLS spēlētāji sāka pagurt, un punktu vadība sāka samazināties. Spēles pēdējās sekundēs Stallions bija vienu punktu priekšā, un tad ar tikai četrarpus sekundēm palikušas spēlē viņi izpildīja neveiksmīgu metienu uz grozu, Oskars Graudiņš noķēra atlecošo bumbu, veikli to piespēlēja Ķirps Andrejam, kuru viņš bez daudz domāšanas no pus laukuma iemeta grozā, dodot uzvaru MLS vienībai 56-54. MLS punktu ieguvēji: Oskars Graudiņš – 16, Mičelis (Mitchell) Blāķis – 12, Leonīds Spilbergs – 11, Maksis (Max) Bērziņš – 8, Andrejs Ķirps – 5, Andris Švolmanis – 4.

Dimis Pešudovs
ALSP vadītājs
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com