Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


DV Kanberas nodaļas labdarības pēcpusdiena

Priecīgi bija visi

Laikraksts Latvietis Nr. 483, 2017. g. 11. nov.
Skaidrīte Dariusa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kanberas vanadzes. No kreisās: Aira Grigule, Vija Purva, Inta Peina (Payne), Aina Kārkliņa, Ingrīda Grēviņa, Lita Ātrena un vanadžu vadītāja Inta Skrīvere. FOTO Imants Skrīveris.

DV

Daugavas Vanagi

Šī gada 21. oktobrī, Imanuēla baznīcas zālē DV Kanberas nodaļas vanadzes rīkoja savu gadskārtējo saietu veltītu labdarībai.

Saietu ievadīja DV Kanberas nodaļas priekšsēde un vanadžu vadītāja Inta Skrīvere, nolasot izvilkumus no igauņu rakstnieka Johana Smūla grāmatas Pulkveža atraitne.

Stāstījums klausītājos itin bieži izraisīja smieklus, jo tēma bija par vecumu, slimībām, ārstiem, un par to, ka pacients pats ir priecīgs dzirdēt par saviem izdomātajiem slimības cēloņiem.

Turpinājumā saieta dalībnieki pie balti klātiem galdiem, greznotiem ar pavasara puķēm, baudīja vanadžu sagatavoto mielastu.

Loterijas mantu klāsts bija ļoti bagāts, un kā tas arī dzīvē notiek – viens gāja mājās ar pilnu klēpi, otrs ar tukšām rokām, bet, priecīgi bija visi, jo bija pavadījuši skaistu pēcpusdienu, satikušies un pačalojuši ar draugiem un paziņām.

Viss tīrais atlikums veltīts labdarībai šeit Austrālijā un Latvijā. Paldies vanadzēm par nesavtīgo darbu!

Skaidrīte Dariusa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com