Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2017. g. Austrālijas Meistarsacīkstes novusā Adelaidē

Piedalījās novusisti no Adelaides, Melburnas un Sidnejas

Laikraksts Latvietis Nr. 483, 2017. g. 11. nov.
I.M. -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: J. Lindbergs (sacīkšu vadītājs), A. Ezeriņš (1.v. dub., 3.viensp.), J. Brakovskis (3.dub.), A. Misiņa (3.dub.), D. Jansons (2. dub.,2.viensp.), D. Pešūdovs (2.dub.), G. Vagare (rezultāti). Priekšā: R. Puisēns (1.viensp., 1. dub.).

Uz Austrālijas meistarsacīkstēm Adelaidē 16. un 17. septembrī bija pieteikušies 19 spēlētāju. Rihards Puisēns un Helmūts Šulcs bija ielidojuši no Sidnejas. No Melburnas bija atbraukuši 8 novusisti: Maija un Dainis Balceri, Selga un Dimis Pešudovi, Gunta Vagars, Aleksandrs Grimms un Edvīns Jansons ar dēlu Dīnu. Nelaimīgu apstākļu dēļ vairāki melburnieši bija spiesti atsaukt savu piedalīšanos pēdējā brīdī.

Sestdien, 16. septembrī, vienspēlēs Austrālijas 2017. gada meistara godu izcīnīja sidnejietis Rihards Puisēns, atstājot otrā vietā melburnieti Dīnu Jansonu. Trešo vietu izcīnīja adelaidietis Agris Ezeriņš. Tā nu uz uzvaras podesta stāvēja trīs pavalstu – Dienvidaustrālijas, Viktorijas un Jaundienvidvelsas – pārstāvji.

Svētdien, 17. septembrī, dubultspēļu sacensībās – draudzīgā saspēlē – adelaidietis Agris Ezeriņš kopā ar sidnejieti Rihardu Puisēnu izcīnīja dubultspēļu kausu, atstājot otrā vietā Melburnas pāri – Dīnu Jansonu un Dimi Pešūdovu. Trešā vietā pienāca Adelaides pāris – Anita Misiņa un Jānis Brakovskis.

Svētdienas vakarā spēlētāji, kā jau tas vienmēr Adelaidē ir bijis, izbaudīja mājinieku lielo viesmīlību, nosvinot 2017. g. meistarsacīkšu noslēgumu. Spēlētāji vēl izteica lielu pateicību turnīra rīkotājiem, un apņemdamies atkal satikties 2018. g. sākumā Melburnā, gandarīti atvadījās viens no otra, aizejot, aizbraucot vai aizlidojot katrs uz savām mājām.

I. M.
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com