Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kas tad sunim asti cels, ja ne pats?

Ir bijis ražīgs gads!

Laikraksts Latvietis Nr. 524, 2018. g. 16. nov.
Ieva Kaina -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLV_2v

Melburnas latviešu vidusskolas mācību stunda. FOTO Ingrīda Eimane.

Melburnas latviešu vidusskolas mācību stunda. FOTO Ingrīda Eimane.

LVA_IZM

Pirmkārt, Melburnas latviešu vidusskola (MLV) vēlas izteikt lielu pateicību, ka skolas darbību līdzfinansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas Valsts valodas politika un pārvalde.

Esam iegādājušies jauno projektoru un ekrānu un vairākus mācības grāmatas. Liels paldies!

Mums MLV saimei ir noritējis patiesi ražīgs gads. Esam daudz veikuši, bet gads vēl nav gluži notecējis! Šogad mūsu spēcīgā 18 audzēkņu grupa iedziļinājās Latvijas politikā un vēsturē 20. gadsimtā, lai varētu patiesi saprast un izprast, kā un kamdēļ mēs latvieši esam izkaisīti visā plašā pasaulē. Tai tēmai nāca klāt proza, dziesma un simbolikas izpratne.

Skolas sarīkojumā mūsu priekšnesums spilgti parādīja, ko bijām mācījuši un ko skolēni iemācījušies. Dziesmas aizkustinoši sapinās ar vēsturi. Publikā pat nobira pa asariņai...!

Šī gada 17. novembrī svētku akta koncertā, audzēkņi sniegs dziesmu Mazā bilžu rāmītī, Ivara Štuba vadībā; ļoti piemērots atkārtojums no gadskārtējā sarīkojuma.

Starp visiem šiem svarīgiem notikumiem visas trīs klases un jauniešu valodas klase gatavosies uz jauku un interesantu noslēgumu aktu, 24. novembrī – vēl viens darbiņš pirms skolas gads beidzās. Būs uzrunas, būs dziesmas, būs liecību izdalīšana. Šī gada abiturienti – Oskars Cīrulis, Edmunds Eimanis un Ēriks Stepaņuks atstāstīs trīs gadu darbus un (varbūt pat) nedarbus. Gaidām tuviniekus un radus!

Ieva Kaina
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com