Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Simtgades karoga ceļš Austrālijā

Atkal pacelts Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 524, 2018. g. 16. nov.
Ilze Nāgela -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Simtgades karogs Melburnas Latviešu namā 10. novembrī. Soliste Maija Kovaļevska, Jānis Laurs – čells, Melburnas jauktais koris „Daina“ un vīru koris „Veseris“, pie klavierēm Edgars Vegners, diriģente Sandra Birze. FOTO Kalvis Švolmanis.

Kopš 8. septembra, kad Latvijas valsts Simtgades karogs tika uzvilkts pirmo reizi Austrālijā – Melburnā (Red.: skat. rakstu laikraksts „Latvietis“ Nr.520.: http://laikraksts.com/raksti/8348), tas ir jau ir ticis godināts valsts svētku svinībās Pertā (Red.: laikraksts „Latvietis“ Nr.523. http://laikraksts.com/raksti/8403), un Juris Cālītis no Pertas atveda to uz Melburnu, kur tas rotāja svētku svinības 10. novembrī.

Tagad tas ir ceļā caur Sidneju, no kurienes mācītājs Kolvins Makfersons to vedīs uz Jaunzēlandi, lai 17. novembrī karogs būtu kopā ar latviešiem Valsts svētku dievkalpojumā Kreistčerčā, bet jau 18. novembrī no rīta tas atgriezīsies Sidnejā, lai tur tiktu godināts valsts svētkos. Pēc tam kopā ar mācītāju Dr. Juri Cālīti un viņa kundzi Sandru Cālīti Simtgades karogs ceļos uz Kanberu (21. nov.) un Brisbani (25. nov.). Savu ceļu Austrālijā karogs noslēgs gada nogalē Adelaidē – Austrālijas Latviešu 57. Kultūras dienās.

Ilze Nāgela
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com