Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aldis Gobzems sastādīs valdību

Prezidents dod divas nedēļas panākt vienošanās

Laikraksts Latvietis Nr. 525, 2018. g. 30. nov.
Kristīne Kļaveniece -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Aldis Gobzems. FOTO Ieva Ābele, Saeima.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina partijas KP VLV Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gob­zemu sastādīt valdību.

Valsts prezidents norāda, ka politiskās partijas nogaidot, nevis aktīvi konsultējoties par iespējamo atbalstu vienam Ministru prezidenta kandidātam, rada riskus mūsu valsts turpmākajai attīstībai un izaugsmei. Pagājušajā nedēļā panāktās vienošanās par 13. Saeimas darbu, ievēlot komisiju sastāvu, ir signāls, ka partijas var vienoties, ja ir tāda griba. Tāpēc Valsts prezidents sagaida no A. Gobzema aktīvas konsultācijas, lai vienotu partijas atbalstam savai kandidatūrai Ministru prezidenta amatam.

Ja divu nedēļu laikā – līdz 2018. gada 10. decembrim (ieskaitot) netiks panākta vienošanās par parlamenta vairākuma atbalstu A. Gobzema kandidatūrai, Valsts prezidents atsauks savu rīkojumu Par Ministru kabinetu un aicinās citu Ministru prezidenta kandidātu veidot valdību.

Šajā laikā Valsts prezidents sagaida, ka tiks panākta vienošanās par nākamās koalīcijas aprisēm un Saeimas vairākuma atbalstu, iespējamo valdības sastāvu un prioritāri veicamajiem darbiem.

Kristīne Kļaveniece
Valsts prezidenta preses padomniece
Valsts prezidenta kanceleja
26.11.2018.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com