Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MANA DĀVANA LATVIJAI!

Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē aicinājums

Laikraksts Latvietis Nr. 525, 2018. g. 30. nov.
Jānis Grauds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Valsts svētki pagājuši – tuvojas Ziemassvētki un domājam par dāvanām. Sākām gadu ar lūgumu dzimšanas dienas jubilārus atteikties no dāvanām un to vērtību nodot kopējai dāvanai Latvijai – Vītolu fondam.

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Mūsu mērķis, $ 50 000 dāvana Latvijai, nav sasniegts; līdz šim esam saņēmuši $ 13 382.50, ko nodot Vītolu fondam. Tie, kas atsaukušies aicinājumam kopš iepriekšējā raksta, ir: Vija Bruzgule, Daina un Kārlis McDonald, Ināra Rumba, Visvaldis Sniedze un no sarīkojuma atlikuma Sidnejas Latviešu biedrības Dāmu kopa un Sidnejas Latviešu vīru koris. Paldies jums!

Lai sasniegtu mērķi, paplašinām akciju un lūdzam šogad piedalīties, atsakoties no savas Ziemassvētku dāvanas. Tās vietā atbalstiet mūsu kopējo centienu – Mana dāvana Latvijai. Arī atkārtojam aicinājumu un lūdzam visus, kam vēl priekšā dzimšanas dienas, vai kam tā pagājusi, bet nav bijusi iespēja atsaukties, piedalīties šai kopējā dāvanā un atteikties no savas dāvanas par labu mērķim atbalstīt izglītību Latvijā.

Vītolu fonda stipendiāti augsti novērtē iespēju turpināt studijas, ko viņiem devusi piešķirtā stipendija, un bez kuras viņiem nebūtu bijis iespējams apmeklēt augstskolas. Palīdzēsim sagādāt arī citiem latviešu jauniešiem šo iespēju.

Kas jādara, lai piedalītos

Lūdziet savus radus un draugus paredzētās dāvanas vērtību nodot jums iemaksāšanai vai aicināt pašus veikt maksājumu LAAJ kontā ar mērķi Mana dāvana Latvijai.

Account name – LAAJ davana
BSB 704 235
Acc No. 00018127.

Par katru maksājumu lūgums ziņot, rakstot e-pastu: manadavanalatvijai@gmail.com, minot jubilāra vārdu, uzvārdu un iemaksāto summu.

Vai var izrakstīt čeku un nosūtīt to uz: Mana dāvana Latvijai c/o PO Box 457 Strathfield, NSW 2135

Katra atsaukšanās šim aicinājumam, neatkarīgi no tā, par cik, palīdzēs tuvoties iecerētai dāvanai. To varam sasniegt tikai, ja katrs ir gatavs un vēlas piedalīties.

Jānis Grauds,
LAAJ prezidija priekšsēdis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com