Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Apkūlības

Iespēja vēl padancot pēc Tautas deju uzveduma

Laikraksts Latvietis Nr. 526, 2018. g. 9. dec.
Ģinta Orčarda (Orchard) un Matīss Reinhards -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

„Četri kaķēni“.

AL57KD

Pēc tautas deju lieluzveduma 28. decembra vakarā piedāvājam vēl iespēju padancot, palēkāt un papriecāties. Gatavojām neizmirstamu, nenokavējamu vakaru Četru kaķēnu pavadījumā. Četri kaķēni ir pieredzējušie un plaši pazīstamie mūziķi, kas jau uzstājušies vairākos KD un JD pasākumos. Kaķēniem esot jauns repertuārs, jauni paņēmieni, un viņi sola jaunus, agrāk neredzētus, speciālus viesu izpildītājus.

No Rīgas Alas, kur uzstājoties, pamatīgi izdancinājuši klātesošos, atgriežoties uz Adelaides Tālavu, grupa ir izdevusi oriģinālu dziesmu krājumu un visā pilnībā gaida izdevību iepriecināt un aizkustināt vakara apmeklētājus. Lilita Daenke – klavieres un akordeons; Kārlis Daenke – bungas; David Bumbierdarzs Orčards (Orchard) – basu ģitāra un Matīss Reinhards – balss un ģitāra, sola lustīgu un saistošu vakara programmu, kurā netiks aizmirstas publikas iemīļotās dziesmas Kaķēns, kas atteicās no jūras skolās un Kur ir mana lidmašīna?

Vakara sākums paredzēts plkst. 20.00, lai varam atbraukt no pilsētas. Biļešu cena ieskaita garšīgas vakariņas – $30 pilna cena, $25 – pazemināta; bērniem ieeja bez maksas. Iepriekš pieteikšanās vēlama.

Biļetes pērkamas: https://www.trybooking.com/book/sessions?eid=420277&embed=true

Ģinta Orchard & Matīss Reinhards,
AL57KD Saviesīgo vakaru rīkotāji
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com