Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Saldā labdarība

„Laima“ kā Ziemassvētku vecītis

Laikraksts Latvietis Nr. 527, 2018. g. 18. dec.
Aina Gailīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

„Laimas“ namiņš. FOTO Aina Gailīte.

Toms Didrihsons un Iveta Vējone. FOTO Aina Gailīte.

Dāvanas. FOTO Aina Gailīte.

Rīgā nostiprinājusies tāda laba tradīcija – jau septīto gadu pie Laimas pulksteņa kā pēc burvju mājiena mēnesi pirms Ziemassvētkiem top tāds skaists namiņš – Laimas labdarības namiņš. Šajā, teju vai piparkūku, mājiņā top brīnumu lietas. Šogad 1500 bērnu rakstītās kartītes ar vēlmēm gaida savus Ziemassvētku vecīšus. Namiņa interjers ir kā no filmas: te ir eglīte, kamīns, mīksti dīvāni, kristāla trauki, brieži, vāveres un pūces, spoguļi un milzums Ziemassvētku rotājumu un, protams, Laimas konfektes un piparkūkas.

Namiņā saimnieko skaistas rūķu meitenes. Viņas jums palīdzēs ar padomu, kā rīkoties. Tātad, jūsu labā sirds liek ieiet namiņā, tur jūs izvēlaties kādu kartīti, kurā rakstītās vēlēšanās varat izpildīt. Tālāk dodieties sagādāt dāvanas, iesaiņojiet un piecu dienu laikā atnesiet uz namiņu un tālāk dāvanas tiks nogādātas bērniem. Otro gadu kartīti ir iespējams izvēlēties arī virtuāli mājaslapā www.laimasnamins.lv, tikai dāvana gan ir jānogādā labdarības namiņā.

Laimas labdarības namiņu tradicionāli apmeklē arī Latvijas Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, lai izvēlētos kartīti un iepriecinātu kādu daudzbērnu vai maznodrošināto ģimeni un ar savu piemēru aicinātu iesaistīties arī sabiedrību. To viņa darīja arī šogad 26. novembrī.

Orkla Confectionery & Snacks Latvia valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons uzrunāja sabiedrību tiešraidē: „Ar patiesu lepnumu atskatāmies uz paveikto pēdējo gadu laikā. Pateicoties aktīvam atbalstītāju pulkam, kuru veido gan Latvijas iedzīvotāji, gan viesi, kā arī mūsu komandas mērķtiecīgam darbam, durvis septīto gadu ver „Laimas“ labdarības namiņš. Novēlu arī šogad mūsu labajiem darbiem ceļot tuvu un tālu, priecējot bērnus visā Latvijā!“

Novēlu atrast katram savu kartīti un vēlmi iepriecināt bērnus Ziemassvētkos!

Aina Gailīte
Laikrakstam „Latvietis“

Uz 6.XII ir jau sagādātas 500 dāvanas, 500 top un 500 kartiņas gaida dāvinātājus.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com