Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latviju mēs sargāsim vienmēr

Ināra Mūrniece barikāžu piemiņas pasākumā

Laikraksts Latvietis Nr. 532, 2019. g. 23. janv.
Saeimas Preses dienests -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ināra Mūrniece iededzina 1991. gada notikumiem veltīto piemiņas ugunskuru Doma laukumā. FOTO Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja.

Ināra Mūrniece Doma laukumā. FOTO Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja.

Barikāžu laiks bija īpašs laiks, tas bija viens no likteņlaikiem Latvijas valsts pastāvēšanas vēsturē. Tauta zināja, kas ir jādara. To, kas barikāžu laikā dzima cilvēku apziņā, neviens nekad nav spējis izdzēst, un tas paliks uz visiem laikiem, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece svētdien, 20. janvārī, iededzot 1991. gada notikumiem veltīto piemiņas ugunskuru Doma laukumā.

Kā akcentēja I. Mūrniece, ikvienu barikāžu dalībnieku vadīja augsta motivācija. Tā bija personīgā izvēle, ģimenes izvēle un visas tautas kopīga izvēle – sargāt Latviju. Arī šodien, atceroties to laiku, mēs skaidri zinām, ka Latviju mēs sargāsim vienmēr.

I. Mūrniece uzsvēra, ka šādi atceres brīži, kad mēs pieminam un godinām barikāžu laika upurus, kavējamies atmiņās, vērtējam un analizējam, ir ļoti svarīgi. Tomēr nemainīgi skaidrs ir viens – barikāžu stāsts ir stāsts par mums pašiem.

Saeimas priekšsēdētāja vēlreiz pateicās barikāžu laika dalībniekiem, visiem, kas aizstāvēja Latviju.

„Cilvēki cēlās, lai nosargātu savu brīvību, zemi un valsti. Latvijas likteni janvārī izšķīra tauta. Tā skaidri zināja, kas tai jādara, tā saprata savu spēku, un šis spēks Latvijā ir dzīvs un vienmēr būs dzīvs,“ sacīja Saeimas priekšsēdētāja.

Saeimas Preses dienestsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com